РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЩотижнева наради при керівникові регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

» гаряча новина  всі новини
24 липня 2019

22 липня директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ провів у режимі відеоконференції чергову апаратну нараду, на яку було винесено питання експлуатаційної роботи, безпеки руху, практичної реалізації новаторських ініціатив менеджменту регіональної філії, які тривають в залізничній галузі.

На початку наради було заслухано тижневі звіти про результати експлуатаційної роботи – по регіональній філії та кожній з п’яти дирекцій. Увагу присутніх було акцентовано на необхідності поліпшити обсягові та якісні показники експлуатаційної роботи залізниці. Зокрема, до кінця місяця потрібно досягти стовідсоткового виконання всіх планових завдань, спільно з Укрзалізницею скорегувати плани навантаження по філіях та посилити контроль за виконанням поставлених завдань на всіх етапах виробничого процесу. Зазначалося також, що попри складну ситуацію, регіональна філія повинна зберегти темпи виконання якісних показників не нижче досягнутого рівня, а по обороту вантажного вагона — прискорити. Тож необхідно зберегти позитивні рубежі та ліквідувати прогалини.

— Фінансова складова є важливою для розвитку нашої філії, як для залізничної галузі в цілому, — наголосив Роман Веприцький, — оскільки фінансова стабільність має тісний взаємозв’язок з ефективністю виробництва, а також з кінцевими результатами діяльності філії. Ми повинні заробляти кошти, адже це забезпечення підрозділів інструментами, сучасним обладнанням, достойною заробітною платою. І те, що в непростих умовах філії вдається триматися на чільних позиціях, свідчить про те, що нам удалося сформувати команду, яка діє злагоджено. Тож з метою упередженості негативних наслідків від невиконання завдань прошу служби завчасно корегувати плани навантаження та вивантаження вантажів з керівниками Укрзалізниці та дирекцій. А також не забувати про людей, які працюють «на колесо» і від яких значною мірою залежить експлуатаційна робота філії, - зазначив директор.

Традиційним питанням щотижневої наради був звіт ревізорського апарату про стан безпеки по регіональній філії «Південно-Західна залізниця» та результати проведених останнім часом перевірок структурних підрозділів. Цього тижня було зроблено перевірку станцій Київської дирекції залізничних перевезень. Наголос було зроблено на порядок взаємодії залізниці з власниками під’їзних колії та контролю за виїздом локомотивів інших підприємств.

Поза цим було проведено пожежно-технічну перевірку локомотивного депо Козятин. Було наголошено, що керівництво депо повинно більш дієво здійснювати контроль за дотриманням вимог стандартів з питань пожежної безпеки.

Роман Веприцький звернув увагу керівників на плинність персоналу служби колії. «Потрібно проаналізувати, чому більшість працівників колії, шукає собі роботу в метрополітені. В чому причина? Ми самі страждаємо від недоукомплектування гостродефіцитних професій. І це ускладнює роботу всієї філії, не дає досягти тих результатів, на які націлює правління АТ «Укрзалізниця» та особисто голова Євген Кравцов. Прошу причетних розібратися», - сказав директор філії.

Керівник філії зупинився на виконанні доручень, які були озвученні на попередній нараді. Також наголосив, що 25 липня, для керівників всіх рівнів буде проведено іспит – «Бережливе виробництво». На думку директора, знання стратегії «Бережливе виробництво» допоможе навести системний порядок у роботі всієї регіональної філії.

— Нам потрібен рух вперед, це те що від нас чекають люди, які працюють на лінії. Ми уже ініціювали і втілили в життя багато якісних змін щодо умов праці залізничників, забезпеченні якісним спецодягом, інструментами та обладнанням, — наголосив Роман Веприцький, підсумовуючи нараду. – Зроблено чимало. Для досягнення стабільного результату необхідно позбутися неефективного виконання службових обов’язків, потрібно дотримуватися всім без винятку безпеки руху, нездорового індивідуалізму та роботи на власну кишеню. Наявний на сьогодні результат наочно демонструє продуктивність нашої команди. Тож не зупиняємося, а працюємо.

По завершенню апаратної наради директор філії дав низку доручень керівникам структурних підрозділів.Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05