РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняНагороди для кращих

» гаряча новина  всі новини
19 липня 2019

19 липня в управлінні регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» відбулося нагородження групи залізничників.

Очільник філії Роман ВЕПРИЦЬКИЙ, голова Дорпрофсожу Олександр ЛОЗКО та начальник служби кадрової та соціальної політики Наталія ГРУЦЯ тепло привітали групу залізничників та вручили нагороди за сумлінну працю на залізничному транспорті, вагомий особистий внесок в організацію реконструкції інфраструктури Київської дитячої залізниці та в будівництво об’єкту залізничного пасажирського сполучення м. Київ – Міжнародний аеропорт «Бориспіль», високу професійну майстерність та творчу ініціативу в роботі.


У вітальному слові директор столичної магістралі Роман ВЕПРИЦЬКИЙ зазначив, що наші проекти сьогодні є гордістю не лише залізниці, а й країни вцілому. Залізничним експресом, що сполучає Київ з Міжнародним аеропортом «Бориспіль», уже скористалося близько 500 тисяч пасажирів. Динаміка популярності експресу суттєво збільшується. У цьому – заслуга кожного з тих, хто брав участь в будівництві, як і в оновлені дитячої магістраль. Дитяча залізниця сьогодні радує містян та гостей столиці. До того ж обидва проекти є не лише успішними та привабливими, вони є рентабельними. «Наше бажання змінити галузь, змінити країну починається з власного бажання та високих цілей. Сьогодні ваші нагороди говорять про те, що саме ви є особистістю, ви є кращими, ви є тими людьми, які і впроваджують ці зміни. Кожен на своєму робочому місці і всі разом у команді столичної магістралі», — наголосив керівник регіональної філії. — За підтримки особисто Голови правління «Укрзалізниці» Євгена КРАВЦОВА сьогодні ми разом робимо нашу залізницю і країну кращою. Серед наших пріоритетів — гідний рівень заробітної плати та оновлення рухомого складу. Тож ці галузеві нагороди для кращих із кращих є відзнакою не лише кожного особисто, це гарна звістка для колективу, в якому ви працюєте, для родини, яка пишатиметься вами, та запорука професійності», — зазначив Роман Веприцький.

На часі залізничники готують ще один подарунок учням Київської дитячої залізниці до початку навчального процесу. Нові змістовні навчальні посібники стануть джерелом знань та сучасним рукописом, де історія поєднується з сьогоденням. А нові шляхи пошуку удосконалення технологічних процесів, додаткових надходжень від діяльності залізничних підрозділів стануть запорукою її розквіту.
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05