РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняУ локомотивному депо станції Київ-Пасажирський особливу увагу приділяють питанням поліпшення умов праці

» гаряча новина  всі новини
27 серпня 2019

Керівництво регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» починаючи з минулого року впроваджує низку галузевих програм з метою покращення умов праці, реформування процесу закупівель тощо. Заходи, які означені в цих програмах, допомагають досягти очікуваного результату. Прикладом успішного виконання таких завдань — удосконалення інфраструктури локомотивного депо Київ–Пасажирський (ТЧ-1). Тут реалізовано багато ініціатив, які значно покращили виробничий процес.

Зокрема, в межах реалізації програм у виробничому підрозділі поліпшено санітарно-побутовий стан приміщень, забезпечення інструментарієм, питною водою, покращено рівень освітлення на робочих місцях працівників. Для цього замінено на світлодіодне мережу старе освітлення, а також встановлено додаткові освітлювальні прилади на робочих місцях, модернізовано систему опалення тощо.

У ремонтних цехах та у межах зон відстою тягового рухомого складу проведено роботу з модернізації та ремонту виробничих приміщень та облаштування сучасних робочих місць деповців. Проведено ремонтні роботи у санітарно-побутових приміщеннях (санвузли, душові кімнати, роздягальні). Повністю оновлено приміщення роздягален для слюсарів. До їхніх послуг — 80 нових шаф. Сама роздягальна, яка має площу 100 кв. м. розділена на три частини: шафи для чистого одягу, душові кабіни, умивальники, шафи для спецодягу та сушки. Крім того, встановлено припливно-витяжну вентиляцію, що призначена для очищення і подачі в приміщення свіжого повітря. Також для працівників депо придбано спецодяг, спецвзуття.

— Вважаю, що локомотивне депо станції Київ-Пасажирський є одним із ключових підрозділів на магістралі, — наголосив директор регіональної філії Роман ВЕПРИЦЬКИЙ. — Саму тому філія сьогодні активно долучається до процесів, покликаних модернізувати перевізний процес, зробити його сучасним, таким, що відповідає потребам пасажирам. Втім ми повинні не забувати й про тих, хто надає рух «колесу». Для нас важливо, щоб залізничники працювали в сучасних умовах. Для цього й закупаємо сучасне обладнання, поліпшуємо умови праці, модернізуємо робочі місця залізничників, адже перевізна робота – основний вид діяльності регіональної філії. Над цим і працюємо, причому послідовно й комплексно. І уже й те, що зроблено і, запевняю вас, буде продовжуватися робити, говорить про позитивну динаміку у цьому процесі.

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05