РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЩотижнева апаратна нарада: конкретно, впевнено, дієво

» гаряча новина  всі новини
10 липня 2019

Чергова апаратна нарада в режимі відеоконференції розпочалась з оголошення наказу про призначення на посаду начальника служби реформування та розвитку систем управління Віктора Костюшка. Як зазначив директор регіональної філії Роман ВЕПРИЦЬКИЙ, таке призначення цілком відповідає вимогам часу і та відповідальність фахівця-залізничника, його професійні знання у поєднанні з якостями сучасного реформатора додадуть нових сил та стануть новим витком для позитивних змін у структурах управління філії.

За даними повторних перевірок службою воєнізованої охорони стану пожежної безпеки в ТЧ-5 (Гречани) та ПЧ-6 (Хутір-Михайлівський) у підрозділах усунено значні недоліки. Приємні враження від підходу до вирішення проблем з боку керівника ТЧ-5 є прикладом для інших. У ситуації, що склалася, без нарікань чи зволікання, без окозамилювання в локомотивному депо досягнуто конкретних результатів.

До комплексних перевірок долучились Київський регіональний відділ контролю за умовами праці та промисловою безпекою (охорона праці) та завідувач відділом охорони праці — головний технічний інспектор Дорпрофсожу. За результатами їхньої роботи сформовано низку завдань для виправлення недоліків щодо забезпечення підрозділів (служба Е) засобами індивідуального захисту та покращення умов праці.

За результатами ревізорської перевірки спеціального самохідного рухомого складу (ССРС) у підрозділах філії запропоновано розробити програму відновлення ССРС, який не потребує значних капіталовкладень. У дистанціях сигналізації та зв’язку заплановано проведення позачергових перевірок з метою приведення у відповідність діючих пристроїв до схем кабельних мереж СЦБ.

Як наголосив керівник апарату РБ, з початку року зберігається тенденція щодо зменшення кількості транспортних подій, травмувань та аварій у порівнянні з минулим роком: 168 проти 181 транспортних події, 92 проти 106 аврій за аналогічний період 2018 р. Це дозволяє говорити про позитивні результати комплексних заходів щодо забезпечення безпеки руху, впроваджених у філії.

Аналіз експлуатаційних показників філії за перший тиждень липня засвідчує наші лідируючі позиції з виконання плану з вивантаження, вантажообігу, дільничній швидкості серед шести філій. Проте потребує особливої уваги виконання плану з навантаження та обігу вантажного вагона.

Директор столичної магістралі Роман Веприцький звернувся до причетних підготувати потрібну кількість вагонів для пікових перевезень нового врожаю та не втратити клієнта. Адже, як націлює керівництво АТ «Укрзалізниця» та особисто голова правління Євген Кравцов, наше завдання успішно пройти маркетинговий рік та не збавляти темпів виконання фінансових планів та стратегічних змін.

«Наразі досить доцільним є дотримання принципів бережливого виробництва, які впроваджуються у філії — визначення клієнта та цінності для нього нашої послуги. Тож ефективна, продумана й результативна робота з клієнтами є сьогодні запорукою нашої фінансової стабільності, — наголосив Роман Веприцький. Адже згідно зі світовою практикою, впровадження методології бережливого виробництва дозволяє досягати приголомшливих економічних результатів. Тож ми маємо і можемо це продемонструвати, запевнив присутніх очільник філії. До того ж, у форматі проведення технічних навчань заплановані іспити для керівників та начальників служб щодо концепції та інструментів бережливого виробництва.

Під час звітів керівники дирекцій та виробничих підрозділів доповіли про виконання фінансового плану, продовження заходів щодо покращення соціально-економічної ситуації на залізниці, облаштування огороджень залізничної інфраструктури, оновлення приміського вокзалу, будівництво зупиночної платформи Видубичі, четвертого «розумного» переходу на ст. Біличі та інших важливих проєктів, якими живе столична магістраль.


«Аналіз доручень та планування дій засвідчує ефективність роботи філії та наших напрацювань, — зауважив директор філії — та запропонував визначитися з формуванням нових цілей та досягнень напередодні 150-річчя Південно-Західної залізниці. — Ми маємо рік для втілення наших сміливих нових завдань та зразкового виконання поставлених. Ми маємо напрацювання і бажання. Тож ставимо великі цілі й працюємо, щоб впевнено дивитись в очі залізничникам та пасажирам. Адже результати нашої роботи засвідчують, що системний, повноцінний, добре мотивований підхід є дієвим»!

Наприкінці наради було презентовано посібник для першого року навчання учнів дитячої залізниці, де зібрано цінну та корисну інформацію, що сприятиме підвищенню якості навчання та підготовки учнів На часі — створення наступного освітнього підручника для майбутніх залізничників від фахівців галузі.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05