РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняДиректор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький чергову апаратну нараду у режимі відеоконференції

» гаряча новина  всі новини
2 липня 2019

Директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький чергову апаратну нараду у режимі відеоконференції розпочав з нагородження залізничників до Дня Конституції, наголосивши, що саме праця кожного є основою країни, залізниці, родини.

Традиційним показником, вірніше лакмусовим папірцем для визначення проблемних місць, є результати роботи служби воєнізованої охорони. Проаналізувавши стан з протипожежної безпеки перевірених підрозділів, очільник філії наголосив, що неприпустимим є захаращення складських приміщень(ТЧ-1). Усунення недоліків також почасти носить іронічний характер: після виявлених та усунених 28 зявляється нових 26! Висновок один — працюємо для галочки чи для перевіряючих (РПЦ)? «Огляд підрозділів мають проводити особисто керівники, адже за нашими плечима —40-тисячний колектив. Безпека і якість праці якого у наших руках», — звернувся до відповідальних Роман Веприцький.

Учасники наради з доповіді головного ревізора отримали достовірну інформацію з усіх основних питань, пов’язаних з безпекою руху. Підбивши підсумки роботи за перше півріччя, головний ревізор зазначив, що кількісний показник покращився. Зменшення відчутне і за показниками транспортних подій 166 проти 173 у минулому році, і за кількістю інцидентів, відсутність аварій 0 проти 6 за минулий період дозволяє стверджувати, що комплексні підходи до вирішення проблем з безпеки руху дають позитивний результат. Проте допущено зростання числа інцидентів у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року в ТЧ-1, РПЧ-8, ТЧ-3. Тож керівникам даних підрозділів та відповідно служб варто покращити стан безпеки руху та надати план дій щодо покращення ситуації. Також за 1 півріччя 2019 року сталося 66 випадків проти 79 у минулому році несанкціонованих втручань у діяльність філії. Внаслідок чого відбулась затримка 62 поїздів.

На минулому тижні у регіональній філії сталося 7 аварій (травмування), 10 інцидентів (Т та НРП). Ревізорським апаратом заплановано проведення технічних ревізій в ТЧ-4, ВЧДР-4, ШЧ-7, ПЧ-1 та ЕЧ-7.

Аналіз експлуатаційної роботи демонструє активну позицію та ініціативність залізничників столичної магістралі, зокрема зусилля керівників служби М та Д щодо покращення показників. Наразі регіональна філія за результатами роботи за червень зберігає лідируючі позиції за показниками з вивантаження вагонів, вантажообігу, дільничної швидкості, пробігу локомотива серед філій АТ «Укрзалізниця.

«І нам це вдається завдяки взаємодії кожного і праці команди. Саме на це націлює нас керівництво АТ «Укрзалізниці», особисто голова правління Євген КРАВЦОВ. Адже наступний рік, і ті плани, які ми будуємо вже сьогодні, продемонструє в повному обсязі найкращі та позитивні результати комплексних змін», — зазначив керівник столичної магістралі, звертаючись до присутніх.

Під час звітів керівники дирекцій та виробничих підрозділів доповіли про стан справ. Зокрема начальники дирекцій та підрозділів звітували про виконання фінансового плану, роботу з клієнтами, продовження заходів програм покращення умов праці, облаштування огороджень залізничної інфраструктури, реконструкцію Приміського вокзалу ст. Київ-Пасажирський, будівництво платформи Видубичі та низки інших важливих об’єктів філії.

Наприкінці наради директор філії проаналізував виконання доручень та запропонував керівникам служб запровадити форму спілкування в режимі відеоконференції для дієвого зворотнього зв’язку зі структурними підрозділами. «Щотижневі звіти, планування та контроль за виконанням конкетних завдань, їх коригування, деталізація у поточних і оперативних планах, постійна двостороння взаємодія керівників і підлеглих є частиною нашої стратегії. Тому ваша роль, — звернувся до керівників директор регіональної філії Роман Веприцький, — максимально донести до колективу суть змін, що відбуваються, а також те, наскільки важлива для досягнення потрібного результату участь в процесі кожного залізничника. Адже якщо люди навчаться по-новому дивитися на свої робочі процеси, вони самі знайдуть правильні, більш ефективні рішення. А прикладом маєте стати ви — керівники служб та підрозділів. Тож ефективний взаємозв’язок — на часі».

Приємним моментом зустрічі стала інформація про турнір з міні-футболу, що проходив до Дня Конституції у Львові, де наша команда завоювала почесне «срібло». Тож вітаючи гравців, Роман Веприцький зазначив: «Якісне срібло, яке виборола команда у непростих умовах серед шести команд-представників залізниць України, —це гідна нагорода для наших гравців і для нашого залізничного спорту»!

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05