РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРобоча поїздка керівника столичної магістралі Романа Веприцького на важливі об’єкти філії

» гаряча новина  всі новини
3 липня 2019

Директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький 1 липня здійснив робочу поїздку до Фастівського моторвагонного депо, під час якої ознайомився з ходом комплексних робіт, направлених на якісне оновлення структурного підрозділу. Підрозділу, що змінюється на очах, перетворюючись на сучасне підприємство з добре організованими та забезпеченими виробничими процесами, матеріально-технічною базою, сучасними підходами до виробництва та кадрових питань. Адже основне завдання — стабільний ремонт та технічне обслуговування рухомого складу — спрямоване на підвищення якості послуг та забезпечення при цьому зручних та безпечних умов для залізничників.

Очільник філії проінспектував хід робіт щодо введення в експлуатацію оглядової канави №2 в цеху технічного обслуговування електропоїздів.
«Хочу зазначити, що введення в експлуатацію оглядової канави допоможе депо виконувати свою роботу в цеху техобслуговування ТО-3 повноцінно та якісно. Значно скоротить час виконання технічних операцій для профілактики несправностей рухомого складу та утримання його в працездатному і належному санітарно-гігієнічному стані, що забезпечує надійну роботу і безпеку руху. А також дозволить додатково обслуговувати ще три одиниці рухомого складу. Відповідно це допоможе не лише деповцям, а й усій філії. Адже це завдання поставлено нам керівництвом АТ «Укрзалізниці», особисто головою правління Євгеном Кравцовим. Тому не будемо збавляти темп, працюємо на результат! А після завершення робіт розпочинаємо повну реконструкцію ще однієї третьої оглядової канави. Це дозволить максимально використовувати виробничі потужності цеху ТО-3 і ПР-1, тобто виконувати одночасно і ремонт, і технічне обслуговування», – наголосив Роман Веприцький.

Далі директор регіональної філії оглянув нове складське приміщення, в якому встановлено тельфер, що дозволить механізувати важкі розвантажувальні процеси та відвідав оновлене приміщення для локомотивних бригад. Так зване серце депо наразі відповідає сучасним виробничим та побутовим умовам. А наявність автоматизованого робочого місця дозволить машиністам та помічникам не лише ознайомитись з новими наказами та інструкціями в електронному вигляді, а й переглянути лист нарахування заробітної плати та відпрацьованих годин.
Одночасно з проведенням ремонтних робіт у депо в рамках програми поліпшення умов праці залізничників тривають роботи з ремонт фасаду та внутрішніх приміщень, оновлення підлоги, заміна вікон та дверей, воріт, електромережі та опалювальної системи, упорядковуються виробничі та санітарно-побутові приміщення, комори для зберігання інструменту тощо.
«Наразі діяльність РПЧ-8 вкрай важлива для сталого функціонування всієї залізниці. Тож під контролем — реформування з акцентом на підвищення рівня управлінських рішень та відповідальності, з повсякденною увагою до колективу» ,— наголосив директор філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький.

Того ж дня очільник столичної магістралі відвідав станцію Біличі, що на Київщині, де разом з керівниками причетних служб проінспектував спорудження сучасного безпечного переходу через колії. Четвертого «розумного», або як його ще називають, переходу життя, який облаштовують залізничники. «У 2018 році ми облаштували три таких переходи — в Білій Церкві, Ірпені та Києві. Завдяки впровадженню Програми по попередженню нещасних випадків невиробничого травматизму, розробленої за дорученням голови правління АТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, залізничникам вдалося скоротити кількість нещасних випадків майже вдвічі, — зазначив Роман Веприцький. — До того ж наш успішний досвід впроваджено на території філій Львівської та Донецької залізниці. Тож ретельно вивчивши запит та обстеживши місце, де поряд з коліями — школа та дитсадок, ринок та багатоповерхівки, — ми негайно приступили до будівництва. Адже наразі створення безпечної сучасної залізничної інфраструктури — одне з першочергових завдань філії та галузі, за яким стоїть безцінне збережене людське життя».


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05