РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняПочесне срібло у турнірі з міні-футболу до Дня Конституції України, що проходив у Львові, виборола команда столичної магістралі

» гаряча новина  всі новини
27 червня 2019

Дев’ять кращих гравців команди з міні-футболу регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» захищали честь столичної магістралі під час турніру у Львові, що проходив 26-27 червня до Дня Конституції України.

Участь у змаганнях узяли команди шести регіональних філій та АТ «Укрзалізниця».

За результатами жеребкування у відбіркових групах першими грали команди Південно-Західної магістралі й АТ «Укрзалізниця» та Львівської і Придніпровської регіональних філій. У столичному «дербі» гору в рахунку взяли гравці команди регіональної філії «Південно-Західна залізниця», а львів’яни перемогли колег із Придніпровської залізниці.
До півфіналу вийшла наша команда та залізничники з Львівської, Донецької та Одеської регіональних філій.

Уже перший півфінальний матч між господарями турніру та гравцями Південно-Західної залізниці виявився досить драматичним та напруженим. В основний час переможець не визначився, тож долю путівки у фінал суперники розіграли у серії післяматчевих пенальті. Перемогу здобула команда столичної магістралі та вийшла до фіналу.

Основний час матчу фінального поєдинку між спортсменами Південно-Західної та Донецької завершився нічиєю. В післяматчевих дуелях спортивна удача була на боці донецької команди.

Тож наші футболісти зайняли почесне друге місце, віддавши перемогу по пенальті донецькій команді й обійшовши господарів турніру.


Восени цього року змагання за участю усіх регіональних філій заплановано провести на базі Південно-Західної залізниці. Тож, сподіваємось наша команда матиме достатньо часу, щоб підготуватися до реваншу й вибороти чемпіонський титул.Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05