РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняНа Південно-Західній залізниці відзначили День Конституції

» гаряча новина  всі новини
27 червня 2019

Напередодні Дня Конституції України керівництво регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» та Дорпрофсожу привітали залізничників. Численну групу кращих працівників структурних підрозділів столичної магістралі було запрошено до управління залізниці.

Користуючись нагодою, директор регіональної філії Роман ВЕПРИЦЬКИЙ вручив нагороди працівникам, які з нагоди державного свята були відзначені в наказах голови правління АТ «Укрзалізниці» та директора столичної магістралі.

«День Конституції України – фундаментальне та державотворче свято для нашої країни. Саме такою має бути і наша праця. Саме такою і є наша галузь. Сьогодні наша залізниця змінюється та оновлюється. Ми йдемо складним шляхом і щоденно доводимо власну ефективність: від покращення умов праці до оновлення системи закупівель, від облаштування сучасних переїздів до запуску залізничного сполучення із міжнародним аеропортом «Бориспіль», від відкриття сучасної Київської дитячої залізниці до реконструкції столичного приміського вокзалу. І від кожного з нас залежить впровадження позитивних змін. З великим бажанням, професійно, якісно, своєчасно! Адже успіх закладений у кожному з нас, у нашій відповідальності, у нашій команді.
За підтримки особисто Голови правління «Укрзалізниці» Євгена КРАВЦОВА сьогодні ми разом робимо нашу залізницю і країну кращою. Серед наших пріоритетів — гідний рівень заробітної плати та оновлення рухомого складу. Тож ці галузеві нагороди для кращих із кращих є відзнакою не лише кожного особисто, це гарна звістка для колективу, в якому ви працюєте, для родини, яка пишатиметься вами, та запорука професійності, — наголосив Роман Веприцький.

Вітаючи зі святом, керівник філії побажав усім, щоб демократичні засади, закріплені у Конституції України, стали реаліями сьогодення. «Щоб у кожній родині панувала злагода та добро у серцях, а у душі міцніло почуття гордості за нашу залізницю та Батьківщину!», — наголосив Роман ВЕПРИЦЬКИЙ.

За сумлінну працю, вагомий внесок у функціонування залізничного транспорту, високу професійну майстерність, творчу ініціативу в роботі та з нагоди Дня Конституції України нагороди за наказом Міністерства інфраструктури отримали 6 працівників філії. Ще 27 залізничників були нагороджені за наказом АТ «Укрзалізниця». Окрім того 45 працівників регіональної філії отримали нагороди від директора регіональної філії Романа ВЕПРИЦЬКОГО.Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05