РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРоман ВЕПРИЦЬКИЙ: «Виконання фінансових показників — найміцніший фундамент розбудови як залізниці, так і галузі вцілому»

» гаряча новина  всі новини
26 червня 2019

24 червня 2019 р. директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ провів щотижневу нараду, під час якої були розглянуті актуальні виробничі та соціальні питання.

Як зазначив очільник столичної магістралі, наразі проходить збір та підготовка інформації щодо наповнення навчальних посібників для вихованців дитячих залізниць й звернувся з проханням до керівників долучитися до цього важливого освітнього як для залізниці, так і для країни процесу. Адже саме регіональна філія є ініціатором та розроблятиме книги, за якими вчитимуться майбутні залізничники шкільного віку.

За результатами перевірок підрозділів працівниками служби ВОХР виявлено численні факти порушення техніки та правил протипожежної безпеки. Прикро, що більшість з них не потребує для їх усунення значних матеріальних затрат, а є порушеннями режимного характеру. «Недбалість та байдужість, яку демонструють деякі керівники, дорівнює рівню безпеки руху та здоров’я залізничників. Тож настав час визначитись, де працюють патріоти залізниці, а де приходять на роботу відсидіти свій час, попліткувати і попити кави, — звернувся до керівників директор філії. — І власним прикладом, починаючи з аналізу витрат робочого часу й закінчуючи підсумками дня, показувати результат».

Радник директора регіональної філії Георгій ЕЙТУТІС поінформував учасників наради щодо виконання основних якісних та об’ємних показників роботи філії за 22 дні червня. Назвав успішні показники та зоорієнтував на виконання завдань для досягнення тих, що збережуть для столичної магістралі лідируючі позиції серед філії. Зокрема, це стосується пришвидшення темпів навантаження. Наразі усім начальникам дирекцій варто взяти під особистий контроль перелік клієнтів та вирішення причин, що є перепоною для збільшення їх кількості. Адже виконання фінансових показників — найміцніший фундамент розбудови як залізниці, так і галузі вцілому.

Щотижнева доповідь з безпеки руху базувалася на результатах перевірки ревізорським апаратом комерційного відділу ДН-5, вагонного господарства філії. Виявлені при цьому недоліки спонукають до негайного вжиття заходів з проведення профілактичної роботи з безпеки руху. Гостро стоїть питання своєчасного проведення навчання керівників станції з питань перевезення небезпечних вантажів та проведення технічних навчань, заліків, іспитів та внесення змін до технології у вагонному господарстві. До кінця червня необхідно перевірити та поповнити необхідними матеріалами та інструментами усі пункти комерційного огляду поїздів та вагонів. Адже недбале виконання вимог технічних умов, недостатньо чітка організація роботи ПКО безпосередньо впливає на якість перевезення та безпеку руху. «І саме комплексний підхід та активна робота з відправниками масових вантажів, на яку націлює нас керівництво товариства, особисто Євген КРАВЦОВ, дозволить покращити усі показники у цій сфері,— наголосив директор регіональної філії Роман ВЕПРИЦЬКИЙ.

Керівники дирекцій та виробничих підрозділів звітували про виконання фінансового плану, продовження заходів програм покращення умов праці, облаштування залізничної інфраструктури, будівництва нового пішохідного переходу на ст.Біличі та оновлення приміського вокзалу ст. Київ-Пасажирський.

Директор регіональної філії проінспектував виконання доручень, які керівники усіх рівнів отримали на минулому тижні та наголосив, що для покращення результатів варто консолідувати усі зусилля. Адже резерви і приклади ефективної праці є!Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05