РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняСпортивний клуб «Локомотив» — відзначає своє 100 – річчя

» гаряча новина  всі новини
15 червня 2019

У ці дні однин з найстаріших виробничих підрозділів регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» — фізкультурно-спортивний клуб «Локомотив» — відзначає своє 100 -річчя. Від часу свого заснування ФК «Локомотив» успішно функціонує і стверджує свою ефективність — виховання українських спортсменів–залізничників.

Привітати юних залізничників з футбольним святом завітали голова правління АТ «Укрзалізниці» Євген КРАВЦОВ, директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ та Перший заступник голови федерації футболу м. Києва Віктор Старовойт, спортсмени та запрошені гості.

«Вітаю спортсменів «Локомотиву». Радий, що сьогодні не просто 100-річчя клубу, а момент його відродження. Для Української залізниці діти, спорт та сім'я - це велика цінність, і ми будемо їх підтримувати. У наших планах - розвиток і розбудова футболу на залізниці. Я щиро здивований вашою підготовкою та кількістю нагород. Дай Бог вам наснаги», - зазначив під час урочистостей з нагоди ювілею клубу голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
У своєму вітальному слові Роман Веприцький відзначив що за 100 років ФК «Локомотив» виховав багато спортсменів. Він і нині продовжує свої славні традиції. Адже спортсмени футбольної команди «Локомотив» (U-10) регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» представляють нашу країну на Міжнародному турнірі і практично завжди виборють призові місця. «Хочу наголосити, що залізниця завжди підтримувала і у подальшому всіляко сприятиме розвитку спортивних досягнень не лише юніорів спортсменів, а й професіоналів. Щиро сподіваюсь, що вам і далі підкорятимуться спортивні вершини, а ваші прагнення та завзяття стануть основної для спортивних перемог» — зазначив Роман Веприцький.
Сьогодні футбольний клуб виховує 470 дітей віком від 5 до 19 років. Юні спортсмени беруть участь у всеукраїнських та міжнародних турнірах, у чемпіонаті Києва та України в різних вікових категоріях.

Після урочисте й відбулися футбольні матчі між командами юних залізничників.
Довідково

Історія о виробничого підрозділу нерозривно пов'язана з будівництвом та розвитком Південно-Західної залізниці. У 1919 р. на місці розташування сучасного стадіону «Локомотив» існував майданчик для проведення ігор серед робітників та службовців Київського залізничного вокзалу. У серпні 1925 р. офіційно було відкрито новий стадіон для команди «Желдор», що була на той час однією з найсильніших у Києві. Наприкінці 1935 року на з'їзді фізкультурників Південно-Західної залізниці було прийняте рішення про створення ДСТ «Локомотив», згідно з яким нові назви отримали і футбольна команда, і стадіон. У 1938 році на «Локомотиві» проводилися матчі найвищого дивізіону чемпіонату СРСР з футболу.

Після втрати командою професійного статусу у 1947 р. арена приймала переважно змагання на першість Києва, а також слугувала базою для підготовки молодих футболістів у ДЮФК «Локомотив». На початку XXI століття стадіон знаходився на грані зникнення, існувала ймовірність побудови на його місці елітного фітнес-центру, однак у 2011–2012 рр. була завершена його реконструкція, під час якої стадіон отримав зручні пластикові сидіння на трибунах та новітнє штучне покриття газону. Окрім основного поля розміром 104?68 м за одними з воріт розміщений додатковий майданчик меншого розміру зі штучним покриттям. Навколо поля обладнано бігові доріжки.

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05