РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання



Визначили переможців ХХІ спартакіади

» гаряча новина  всі новини
15 червня 2019

15 червня після триденних спортивних баталій визначили переможців на ХХI -й спартакіаді серед працівників регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

У спортивних змаганнях взяли участь усі п'ять дирекцій та управління регіональної філії «Південно-Західної залізниці». Спортивну честь захищали найкращі спортсмени-аматори з усіх трудових колективів столичної магістралі. До речі, багато з них титуловані - кандидати в майстри, спорту, переможці багатьох змагань.

Програмою змагань було передбачено боротьбу у восьми видах спорту: гирьовий, армреслінг, настільний теніс, шахи, шашки, волейбол, міні-футбол та стрілецького спорту.

В урочистій церемонії з нагородження кращих гравців і команд ХХI спартакіади взяли участь заступник директора філії з рухомого складу Іван АНТОНЮК, голова Дорпрофсожу Олександр ЛОЗКО, а також керівники служб філії, спортсмени, почесні гості.

Місця у змаганнях розподілились наступним чином:


За підсумками фінальних змагань у загальнокомандному заліку місця розподілились наступним чином:


I місце здобула команда Київської дирекції залізничних перевезень - 194 балів

II місце здобула команда Коростенської дирекції залізничних перевезень - 188 бали

III місце здобула команда Жмеринської дирекції залізничних перевезень - 161 бали

IV місце здобула команда Конотопської дирекції залізничних перевезень - 159 бали.

V місце здобула команда Козятинської дирекції залізничних перевезень -156 бали.

VI місце здобула команда Управління «Південно-Західної залізниці» - 41 бали.


Гирьовий спорт ваговій категорії до 80 кг:

За І місце нагороджується: Чумаков Олег – Київська дирекція залізничних перевезень;

За ІІ місце нагороджується: Коваль Михайло – Жмеринська дирекція залізничних перевезень;

За ІІІ місце нагороджується: Кісільов Олександр – Козятинська дирекція залізничних перевезень




Гирьовий спорт ваговій категорії до 90 кг:

За І місце нагороджується: Андріяш Віталій – Київська дирекція залізничних перевезень;

За ІІІ місце нагороджується: Герасимчук Дмитро – Козятинська дирекція залізничних перевезень;

За ІІІ місце нагороджується: Безпалий Максим - Конотопська дирекція залізничних перевезень.





Гирьовий спорт ваговій категорії понад 90 кг:

За І місце нагороджується: Невмержицький Богдан – Коростенська дирекція залізничних перевезень;

За ІІ місце нагороджується: Сендзюк Ігор - Жмеринська дирекція залізничних перевезень;

За ІІІ місце нагороджується: Кочерга Олександр - Конотопська дирекція залізничних перевезень.




Армрестлінг у ваговій категорії до 80 кг:

За І місце нагороджується: Буряченко Сергій - Жмеринська дирекція залізничних перевезень;

За ІІ місце нагороджується: Шаповал Сергій - Конотопська дирекція залізничних перевезень;

За ІІІ місце нагороджується: Рустамов Богдан - Коростенська дирекція залізничних перевезень.




Армрестлінг у ваговій категорії до 90 кг:

За І місце нагороджується: Невмержицький Богдан – Коростенська дирекція залізничних перевезень;

За ІІ місце нагороджується: Лукіянчук Владислав - Козятинська дирекція залізничних перевезень;

За ІІІ місце нагороджується: Сендзюк Ігор - Жмеринська дирекція залізничних перевезень.



Армрестлінг у ваговій категорії понад 90 кг:

За І місце нагороджується: Тучак Артем – Київська дирекція залізничних перевезень;

За ІІ місце нагороджується: Мацишен Олександр - Жмеринська дирекція залізничних перевезень;

За ІІІ місце нагороджується: Ничипорчук Олег - Коростенська дирекція залізничних перевезень.




Шахи серед жінок:

За І місце нагороджується: Дерманська Тетяна – Коростенська дирекція залізничних перевезень.

За ІІ місце нагороджується: Авдєєва Тетяна – Київська дирекція залізничних перевезень.

За ІІІ місце нагороджується: Рябуха Юлія – Конотопська дирекція залізничних перевезень.



Шахи серед чоловіків:

За І місце нагороджується: Боклаг Олександр – Конотопська дирекція залізничних перевезень

За ІІ місце нагороджується: Янюк Володимир – Козятинська дирекція залізничних перевезень.

За ІІІ місце нагороджується: Дудник Віталій – Жмеринська дирекція залізничних перевезень.



Шашки серед жінок:

За I місце нагороджується: Ткаченко Ганна – Конотопська дирекція залізничних перевезень.

За II місце нагороджується: Власенко Наталія – Коростенська дирекція залізничних перевезень

За III місце нагороджується: Ставінога Вікторія - Жмеринська дирекція залізничних перевезень




Шашки серед чоловіків:

За I місце нагороджується: Ященко Сергій – Коростенська дирекція залізничних перевезень

За II місце нагороджується: Шаповалов Олександр – Конотопська дирекція залізничних перевезень

За III місце нагороджується: Судакевич Віктор – Київська дирекція залізничних перевезень.



Настільний теніс серед жінок:

За I місце нагороджується: Чиченьова Оксана – Київська дирекція залізничних перевезень

За II місце нагороджується: Варелджан Тетяна – Жмеринська дирекція залізничних перевезень

За III місце нагороджується: Бондарчук Наталія – Коростенська дирекція залізничних перевезень.




Настільний теніс серед чоловіків:

За I місце нагороджується: Поберій Іван – Козятинська дирекція залізничних перевезень

За II місце нагороджується: Вовк Сергій – Конотопська дирекція залізничних перевезень

За III місце нагороджується: Коржук Віктор – Коростенська дирекція залізничних перевезень




Настільний теніс серед змішаних пар:

За І нагороджуються: Маєвська Любов та Поберій Іван – Козятинська дирекція залізничних перевезень.

За ІІ місце нагороджується: Чиченьова Оксана та Костенко Олександр – Київська дирекція залізничних перевезень

За ІІІ місце нагороджується: Бондарчук Наталія та Коржук Віктор – Коростенська дирекція залізничних перевезень




Міні-футбол

За I місце нагороджується команда: команда Київської дирекції залізничних перевезень у складі: Кущ Олег, Бічук Павло, Благородний Вадим, Король Богдан, Тихий Руслан, Півторацький Сергій, Портянко Олександр, Будзько Олег

За II місце нагороджується: команда Коростенської дирекції залізничних перевезень у складі: Дзюба Микола, Стужук Олександр, Василенко Юрій, Бондарчук Сергій, Демчук Володимир, Вигівський Микола, Васянович Олександр, Давидюк Андрій

За III місце нагороджується: Команда Жмеринської дирекції залізничних перевезень у складі: Гороль Дмитро, Їжакевич-Рудницький Богдан, Шаркий Михайло, Висідалко Артем, Федотов Євгеній, Шкарбуль Сергій, Мудрий Євген, Гудзь Володимир.




Волейбол:

За I місце нагороджується: команда Коростенської дирекції залізничних перевезень у складі: Кунашенко Володимир, Свинцицький Олександр, Кондратенко В'ячеслав, Сидорук Дмитро, Шановський Олександр, Сапожніков Олександр, Кирийчук Геннадій, Ходаківський Сергій

За II місце нагороджується: команда Київської дирекції залізничних перевезень у складі: Маліновський Петро, Скиданчук Руслан, Майданович Сергій, Іняков Олександр, Кукуруза Юрій, Цехмістер Олександр, Матюшенко Ігор, Топоровський Олександр

За III місце нагороджується: команда Козятинської дирекції залізничних перевезень у складі: Грінченко Олександр, Шостак Михайло, Загоруйко Олексій, Загоруйко Андрій, Туруля Юрій, Гончар Денис, Ямпольський Сергій, Клімко Євген




Стрілецький спорт:

Переможець зі стрільби з пневматичного пістолету серед працівників управління регіональної філії – Ірина Василюк

Переможець зі стрільби з пневматичної рушниці серед працівників управління регіональної філії – Петро Фісун

Переможець зі стрільби з пневматичної рушниці серед працівників регіональної філії – Поберій Іван – Козятинська дирекція залізничних перевезень

Переможець зі стрільби з пневматичного пістолету серед працівників регіональної філії – Гіріченко Сергій – Конотопська дирекція залізничних перевезень




Вітаємо учасників ХХІ спартакіади!


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05