РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРобоча поїздка директора регіональної філії

» гаряча новина  всі новини
13 червня 2019

13 червня 2019 р. директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ разом з керівникам служб робочою поїздкою побував у Київській області на ст. Біличі.

Керівництво філії провели зустріч з місцевими жителями та з т. в. о. голови Коцюбинської селищної ради, місцевими депутатами які, зверталися до керівника столичної магістралі з проханням зробити безпечний перехід через колії. Адже він допоможе убезпечити проходження містян через залізничні колії, бо саме тут найчастіше трапляються випадки травмування людей рухомим складом.


Роман Веприцький доручив вирішити проблему причетним службам. І з понеділка приступити до роботи.

— Ми маємо досвід у будівництві безпечних пішохідних переходів, — зазначив директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ, —У нас уже функціонують сучасні, «розумні» пішохідні переходи по ст. Біла Церква, ст. Ірпінь та ст. Дарниця. Тепер буде й по ст. Біличі. Адже тут багатолюдне місце - дитячий садок, школа, житловий масив, базар. Тобто є гостра потреба зробити цивілізованими та безпечними місце стихійного перетину залізничних колій містянами. Турбота про безпеку громадян на залізничному транспорті є однією з головних для кожного залізничника. Бо навіть і одне врятоване життя виправдовує витрати на будівництво пішохідного переходу через залізничні колії. Наразі разом з місцевою владою селища зробимо все так, аби людям було максимально зручно і безпечно користуватися цим переходом. Цей сучасний та ефективний проект погоджений та підтримується Головою правління АТ Укрзалізниця Євгеном Кравцовим.
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05