РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЗалізничники регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» долучились до популяризації здорового способу життя та відзначення Всесвітнього дня донора

» гаряча новина  всі новини
12 червня 2019

12 червня на території Київської клінічної лікарні на залізничному транспорті №2 за ініціативи Управління соціальної політики в рамках молодіжної політики акціонерного товариства та за активної участі філії «Центр охорони здоров’я» (ЦОЗ) АТ «Укрзалізниця» спільно з Київським міським центром крові пройшов День донора.

Того дня понад 60 залізничників філій Укрзалізниці, регіональної філії «Південно-Західна залізниця» та філії ЦОЗ долучились до цієї шляхетної справи.

«У минулому до потенційного кола донорів входили люди у віці, що працювали на заводах-фабриках. Сьогодні 50 % — це соціально-активні особи у віці 25-45 років, — говорить заступник головного лікаря з поліклінічної роботи Київської клінічної лікарні на залізничному транспорті №2 Ярослав КЛЕБАН. — Тож таке «омолодження» вікової категорії донорів свідчить про активну життєву позицію нашого молодого покоління. Радує і те, що за останні роки збільшилась кількість активних донорів – людей, які протягом року здали кров більше двох разів. Мета таких заходів — привернути увагу до донорства. Адже головне — не кількість, а розголос, бо кров потрібна завжди», — наголосив Ярослав Клебан.


ДОВІДКОВО

• Донори, які безкоштовно здали кров у кількості 40 разових максимально допустимих доз або плазму крові в кількості 60 разів, відповідно до статті 12 Закону України «Про донорство крові та її компонентів» нагороджуються відзнакою «Почесний донор України».


• Почесне звання «Заслужений донор України» присуджують донорам, які безоплатно здали кров та (або) її компоненти в кількості 100 і більше разових максимально допустимих доз.
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05