РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРоман ВЕПРИЦЬКИЙ: «Від керівників очікую ініціативи та дбайливого підходу до справ»

» гаряча новина  всі новини
11 червня 2019

10 червня у форматі відеоконференції відбулась чергова нарада під головуванням директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Романа ВЕПРИЦЬКОГО та заступника голови Дорпрофсожу Олександра БЄЛІКОВА. На початку наради зі звітом виступив керівник апарату з безпеки руху. Зокрема він озвучив результати планових та раптових перевірок технічного стану локомотивів та електропоїздів по ст. Київ-Пасажирський.

«Виявлені недоліки має бути усунено в найкоротший термін, — наголосив очільник філії Роман ВЕПРИЦЬКИЙ та зазначив, що зауваження ревізорів є не тільки фіксацією негараздів чи ще одним рядком статистики, а й поштовхом до дій для усіх причетних. Адже умови праці локомотивних бригад — це один з наріжних каменів успішної реалізації наших проектів. Оновлення приміського вокзалу означатиме не лише підвищену увагу до локомотивів та рухомого складу. Вперше це місце стане комфортною зоною очікування для пасажирів. Наразі ми повністю замінили освітлення. Роботи тривають. Тож сподіваюсь наші ініціативи, які підтримує особисто голова правління Євген КРАВЦОВ, стануть прикладом для змін у інших регіонах залізниці і навіть країни. А від керівників на місцях очікую ініціативи та господарського, дбайливого підходу до справ», — зазначив Роман ВЕПРИЦЬКИЙ.

Радник директора регіональної філії Георгій ЕЙТУТІС поінформував учасників наради щодо виконання основних якісних та об’ємних показників роботи філії на початку червня. Назвав успішні показники та зоорієнтував на виконання завдань для досягнення тих, що збережуть для столичної магістралі лідируючі позиції серед філії.

Директор регіональної філії звернувся до учасників наради зосередити усі зусилля на ефективній роботі з клієнтами. Індивідуальний підхід є одним з найважливіших факторів, який потрібно враховувати при створенні якісної послуги та визначенні пріоритетності вантажів, зазначив Роман Веприцький.

Керівники дирекцій та виробничих підрозділів доповіли про виконання фінансового плану, продовження заходів програм покращення умов праці, облаштування огороджень залізничної інфраструктури, нових програм, затверджених на 2019 рік. Директор філії дав завдання керівникам служб та виробничих підрозділів підготувати звіти щодо виконання програм за 6 місяців 2019 року та спрямував роботу причетних на реалізацію заходів стосовно зменшення кількості попереджень з обмеження швидкості руху поїздів.

Завершуючи нараду, очільник столичної магістралі акцентував увагу присутніх на відкритті ХХІ Спартакіади регіональної філії та активну участь у ній залізничників.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05