РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРоман ВЕПРИЦЬКИЙ: «Змінюємо галузь. Фахово і сьогодні. Не обіцянками, а справами»

» гаряча новина  всі новини
5 червня 2019

3 червня щотижневу нараду у режимі відеоконференції директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ розпочав з привітання Олександра ЛОЗКА з обранням Головою Дорпрофсожу. «Бачу велике бажання Олександра Михайловича працювати для людей. Тож за тісної співпраці маємо розробити напрацювання, що оновлять профспілковий рух», — зазначив Роман ВЕПРИЦЬКИЙ.

Ще одним приємним моментом зустрічі стало нагородження залізничників, праця яких сприяла розбудові залізниці та країни вцілому.

Від імені Голови правління акціонерного товариства «Українська залізниця» Євгена КРАВЦОВА та директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Романа ВЕПРИЦЬКОГО чисельну групу залізничників нагороджено галузевими відзниками за вагомий особистий внесок в будівництво об’єкту залізничного пасажирського сполучення м. Київ – Міжнародний аеропорт «Бориспіль». Також очільник столичної магістралі нагородив шановану людину, Вчитель транспортної галузі та хранитель нашої історії, радника директора регіональної філії Георгія ЕЙТУТІСА знаком «За сприяння розвитку Південно-Західної залізниці».

Ще однією знаковою та визначною подією для регіональної філії минулого тижня стало відкриття оновленої Київської дитячої залізниці та Х зліт юних залізничників, що проходив на теренах столичної магістралі. «Вже перші години після відкриття Малої залізниці засвідчили економічну рентабельність нашого проекту. Ми створили якісний центр підготовки майбутніх залізничників, поставивши чимало рекордів. Та головний — засвідчив наше бажання працювати й не зупинятись на пів шляху! Наступною точкою суттєвих змін стане приміський рух. Є бажання, є кошти, є попит. Тож створити якісну та конкурентоспроможну послугу у приміському сполученні — наша мета»

Керівник апарату з безпеки руху ознайомив присутніх з інформацією по філії за 5 місяців та останній тиждень травня. Зазначивши, що на минулому тижні сталося 9 транспортних подій, з них 4 аварії травмування та 5 інцидентів (2 — служба В, 2 —Т, Ш), 6 незаконних втручань. Також він наголосив, що у червні проходитимуть технічні ревізії ДН-3, МЧ Жмеринка, ШЧ-4 Жмеринка, ТЧ-5 Гречани, ШЧ-1 Київ, ПЧ-4 Фастів, ВЧДР-7 Коростень та запропонував розглянути результати роботи виробничих підрозділів, які погіршили стан безпеки руху, надати оцінку керівникам.

Радник директора регіональної філії Георгій Ейтутіс озвучив інформацію щодо виконання основних якісних показників роботи філії за травень, назвавши його найуспішнішим місяцем року. Адже за показниками вивантаження вагонів, вантажообігу, середньодобового пробігу локомотива, дільничної швидкості столична магістраль займає лідируючі позиції серед філії.

Під час власних звітів керівники дирекцій та виробничих підрозділів доповіли про виконання фінансового плану, продовження заходів програм покращення умов праці, облаштування огороджень залізничної інфраструктури, нових програм, затверджених на 2019 рік.

Як наголосив директор регіональної філії Роман ВЕПРИЦЬКИЙ, під пильною увагою наразі перебуває локомотивне господарство. Перебуваючи у кабіні локомотива, машиніст повинен бути впевнений як у власній безпеці так і у безпеці руху. Керівник філії надав відповідні розпорядження керівникам служб щодо своєчасного укомплектування усім необхідним ТЧ та забезпечення умов охорони праці залізничників у літній період.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05