РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняОновлена дитяча магістраль столиці приймає X Всеукраїнський зліт юних залізничників «Моє покликання – залізничник»

» гаряча новина  всі новини
3 червня 2019

31 травня на Київській дитячій залізниці стартував X Всеукраїнський зліт юних залізничників «Моє покликання – залізничник». Дводенний захід має за мету розширення дружніх зв’язків та обмін досвідом між вихованцями дитячих залізниць України та Республіки Білорусь.


Упродовж двох днів вихованці восьми дитячих залізниць України та їх колеги з Білорусії презентуватимуть історію та самобутність своїх магістралей, напрацьовані навчальні матеріали, експонати технічної творчості, демонструватимуть набуті професійні знання, вміння та навички, а також спілкуватимуться у неформальній обстановці.


Кадрова вертикаль Товариства підготувала різноманітну та насичену програму зльоту, де передбачені квести за напрямами підготовки юних залізничників, професійна гра «Брейн-ринг» та фестиваль «Сталева магістраль», а також обмін досвідом із практичною організацією руху поїздів.

Юні залізничники стануть учасниками історичного моменту: разом із керівництвом АТ «Укрзалізниця» та регіональної філії «Південно-Західна залізниця» вони відправлять у рейс перший, після унікальної реконструкції дитячої залізниці Києва, поїзд із пасажирами та відкриють новобуд – вокзал Київ-Пасажирський дитячий.

А першого червня, у Міжнародний день захисту дітей, вихованці малих магістралей візьмуть участь у тематичному телемості, що з’єднає між собою учасників зльоту та дитячі залізниці України.

На вокзалах Львова, Запоріжжя, Дніпра, Харкова та станції Київ-Пасажирський дитячий проходитиме флешмоб, за участю юних залізничників, з профорієнтаційною метою та врученням дітям пам’ятних подарунків. Цього дня учасники зльоту також працюватимуть у швидкісному поїзді № 724К сполученням Київ – Харків, вітаючи юних пасажирів зі святом дарунками від АТ «Укрзалізниця».У розважальній частині заходу – прогулянка Дніпром на теплоході, подорож на рейковому автобусі «PESA» за маршрутом Київ-Пасажирський – Бориспіль- Аеропорт, візит до музею залізничної ретро-техніки та екскурсія ретро-поїздом, оглядові поїздки столицею, дружні вечірки. Буде не тільки пізнавально, цікаво, але й весело!У роботі X Всеукраїнського зльоту юних залізничників «Моє покликання – залізничник» також візьмуть участь учні столичних шкіл, представники профільних професійно-технічних закладів та діти працівників дирекцій залізничних перевезень. Для перших – це можливість більше дізнатися про залізничні професії та роботу на залізничному транспорті, для других – презентувати свої навчальні заклади потенційним абітурієнтам.
«За свою історію Київська дитяча залізниця дала унікальний досвід більш як 30 тис. юних залізничників, які отримали тут свої перші фахові знання машиністів та помічників машиністів, чергових по станції, диспетчерів, квиткових касирів, провідників пасажирського вагону, монтерів колії та оглядачів вагонів, - говорить директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький – Мала магістраль робить для залізничної галузі велику справу, тож, наша всебічна підтримка дитячої залізниці – це інвестиції у майбутнє».Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05