РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняВ День захисту дітей Київська дитяча залізниця розпочала новий сезон перевезень оновленою і єдиною в світі, що має діючу копію залізничного вокзалу

» гаряча новина  всі новини
31 травня 2019

Дитяча залізниця столиці відкрила свій 66-й сезон. В урочистостях узяли участь голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький, заступник голови Київської міської державної адміністрації Дмитро Давтян, учасники X Всеукраїнського зльоту юних залізничників, відвідувачі Сирецького парку, в якому розташована мала магістраль.
Оновлена руками фахівців Південно-Західної залізниці, дитяча магістраль порадувала містян та гостей столиці численними сюрпризами. Найбільші з них – це вокзал Київ-Пасажирський дитячий (міні-копія центрального міського вокзалу) та старовинний паровоз на гранітному постаменті біля входу в парк. У вокзальному новобудові розмістилися приміщення чергового по станції, квиткові каси, дикторська, зал засідань, адміністративні приміщення, а також музей історії Південно-Західної залізниці, який можуть відвідати всі охочі.
У новому сезоні перевезень на малій магістралі вперше в мережі дитячих залізниць запроваджено електронний квиток.
А на шляху прямування дитячого поїзда його пасажири побачать 27 стел з інформацією про обласні центри України, а також міста Київ та Севастополь – довідкову та геральдичну інформацію, а також відомості про місцеві пам’ятки.

До старту нового сезону на дитячій магістралі залізничники повністю оновили пасажирські платформи на станціях Залізнична та Київ-Пасажирський дитячий (колишні Вишенька та Яблунька), причому обидві платформи вперше в мережі дитячих залізниць України отримали спеціальну інфраструктуру для без бар’єрного доступу пасажирів.

На всій протяжності дитячої залізниці (а це 2,5 км) побудовано дев’ять сучасних й безпечних пішохідних переходів. З’явився також новий залізничний переїзд із звуковою та світловою сигналізацією та новий дитячий майданчик, який, безсумнівно, припаде до вподоби дітворі.

Капітально відремонтовано рухомий склад малої магістралі – тяговий та вагонний, а ще колійну мережу, пристроїв СЦБ, касову залу. Якщо колір паровоза повернули до історичного чорно-білого, то інтер’єр шести пасажирських вагонів осучаснили за допомогою LED-освітлення, сучасних інформаційних моніторів та системи оповіщення пасажирів.
Приємним подарунком уже для вихованців дитячої залізниці столиці стали капітально відремонтовані навчальні аудиторії з інтерактивними дошками й сучасними меблями, теплозберігаючими вікнами та дверями, оновлене приміщення локомотивного депо, а також повне зарежимлення території малої магістралі з введенням спеціальних пластикових карт для входу на службову територію.

Вітаючи юних залізничників з початком нового сезону, голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов зазначив: «Сьогодні – 1 червня у всьому світі відзначають особливе свято - свято наших найулюбленіших і найкращих дітей. І залізничники роблять подарунок для вас діти - оновлену Київську дитячу залізницю».


Директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький зі свого боку підкреслив, що залізничники роблять все можливе, аби зацікавити молодь роботою на залізниці. «Ми щиро дякуємо голову правління Євгена Кравцова за підтримку, адже завдяки йому і всім залізничникам Південно-Західної залізниці реалізувати цей проект. Також вдячні Київській адміністрації за допомогу. Це подарунок для всіх дітей і вважаю оновлена дитяча залізниця, це родзинка міста Києва. А всім колегам, залізничникам на інших залізницям передаємо естафету і сподіваємося, що ви зробити дитячі залізниці ще краще. Бо всі ми прагнемо , щоб залізничні професії залишалися популярними й шанованими у суспільстві. Насамперед, серед підростаючого покоління, - розповів керівник регіональної філії. - Сподіваюсь, що завдяки нашим зусиллям інтерес до залізничних професій буде лише зростати».

Додамо, що Київська мала залізниця стала рекордсменом світового рівня, бо має копію діючого залізничного вокзалу, якого немає на інших дитячих магістралях.

Довідка


Квиток на поїзд Київської дитячої залізниці для дорослих коштує 50 грн., для дітей – 30 грн. Для дітей до 3 років проїзд безкоштовний.

Поїзд по Малій Південно-Західній курсуватиме з 10:30 до 17:00 – по суботах, неділях, святкових днях.

Вхід до музею історії «Південно-Західної залізниці» коштує 20 грн.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05