РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняОбрано голову Дорожньої профспілкової організації «Південно-Західна залізниця»

» гаряча новина  всі новини
31 травня 2019

30 травня 2019 року в управлінні регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» відбулася позачергова Дорожня профспілкова конференція. На порядок денний винесено питання виборів голови Дорпрофсожу у зв’язку з виходом на пенсію колишнього голови Ореста ЛОГОШНЯКА та делегування новообраного голови до складу президії та Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України.До складу президії увійшли голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим БУБНЯК, заступник директора регіональної філії з інфраструктури Андрій БУКІН, в.о. голови Дорпрофсожу Олександр ЛОЗКО, голова Київської територіальної профспілкової організації Олександр БЄЛІКОВ та голова первинної профорганізації ремонтного вагонного депо Коростень Валентина ВЛАСОВА.На конференцію прибуло 97 делегатів із 104 обраних.

За результатами таємного голосування головою Дорпрофсожу обрано Олександра ЛОЗКО. За його кандидатуру проголосувало 83 делегати конференції.


Олександр Михайлович, прийнявши щирі вітання від керівництва та колег, подякував за довіру та запевнив делегатів, що працюватиме на совість. «Будемо і надалі вирішувати усі наболілі проблеми разом! Гідний рівень заробітної плати, оздоровлення залізничників та їхніх дітей, правовий захист інтересів спілчан, виконання колдоговору — наразі це лише невеличкий перелік невідкладних справ. Тож беремося до роботи!». Адже як наголошує під час наших зустрічей директор регіональної філії Роман ВЕПРИЦЬКИЙ, ми налагодили конструктивний діалог між керівництвом і профспілками і свої подальші дії бачимо в його поглибленні Все це сприятиме вирішенню соціально-економічних проблем працівників філії».

Також на конференції обрано заступника голови Дорпрофсожу. Ним став

незвільнений від основної роботи голова Київської територіальної профспілкової організації Олександр БЄЛІКОВКонтактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05