РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРоман ВЕПРИЦЬКИЙ: « Діємо. З максимальною орієнтацією на потреби залізниці. У максимально короткий термін та з врахуванням мотивації кожного працівника».

» гаряча новина  всі новини
31 травня 2019

Директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький провів у режимі відеоконференції чергову апаратну нараду.

«Формат спілкування в режимі відеоконференцій дає позитивний результат», — зазначив очільник столичної магістралі. — Керівники виробничих підрозділів та профспілкові лідери активно долучаються до змін, що відбуваються у регіональній філії. Адже це допомагає ефективно вирішувати цілу низку основних проблем. Діяти у максимально короткий термін та з максимальною орієнтацією на потреби залізниці і з врахуванням мотивації кожного її працівника.

Своєрідним лакмусовим папірцем для визначення проблем філії є робота служби воєнізованої охорони. Якісні та плідні результати проливають світло на ті вузькі місця, які, на жаль, не додають поваги. Виявлена за минулий тиждень кількість крадіжок (ПЧ-11, ТЧ-1, ст. Часниківка) та їх зухвалий характер зобов’язують реагувати негайно. Найгнітючішим фактором у крадіжках підкладок та костилів, дизпалива, деталей вагонів є причетність до них самих залізничників. Як не прикро, але зміни будуть, коли залізничники перестануть красти, — сказав директор філії і згадав при цьому крилату фразу Залізничника з великої літери Георгія Кірпи, що стосувалась впровадження нових обєктів на залізниці і є актуальною і нині: «Будувати треба швидко, тоді набагато менше крастимуть».

Не красти, не робити неякісно власну спарву. Начебто нічого складного. Але від цих «НЕ» залежить престиж галузі, рівень заробітної плати, безпека та комфорт пасажирів.

Учасники наради з доповіді головного ревізора отримали достовірну інформацію з усіх основних питань, пов’язаних з безпекою руху.

На минулому тижні у регіональній філії сталося 7 аварій (6 травмування, 1 зіткнення), 1 інцидент (Е) та 3 незаконних втручання. По ст. Дарниця допущено аварію–зіткнення маневрового локомотива ЧМЕ3 з вагоном-колієвимірювачем при маневровій роботі. Аварію допущено з вини машиніста маневрового тепловоза ТЧ-9 Дарниця. У ході розслідування аварії встановлено порушення періодичності зйомки повздовжніх профілів станції з боку працівників господарства колії, нерозбірливі записи регламенту переговорів архіватором мови. Звичайно, спрацював людський фактор, зазначив керівник ревізорського апарату, проте це не означає, що відповідати має одна людина. Тому наразі запропоновано причетним службам Т, Д, НЗІ, П, Ш вжити заходів щодо виконання протокольних рішень АТ «Укрзалізниця» в частині обов’язкового проведення робіт по підняттю кузовів тепловозів ЧМЕ3 при проведенні ТО-3 та ПР-1, забезпечити участь керівників служби в проведенні комісійного огляду ТРС, розробити та організувати виконання заходів щодо підвищення стану безпеки руху, розглянути порушення періодичності виконання робіт з інструментальної перевірки плану й профілю колій ст. Дарниця, розглянути роботу системи архівації переговорів по станції. Підготувати до розгляду матеріали розслідування випадку аварії у встановлені терміни.

Вислухавши доповідь головного ревізора, Роман Веприцький наголосив: «Наше завдання працювати так, щоб зміст доповіді з безпеки руху був якомога меншим та складався з позитивної інформації. І ми цього досягнемо, адже наразі наші звершення — будівництво залізничного сполучення Київ-Пасажирський — аеропорт «Бориспіль», безпечні переходи через залізничні колії, які називають «переходами життя», огородження інфраструктури — є доказом наших дій. Попри нарікання скептиків, ми реалізували ці масштабні проекти. Адже ми по-новому дивимось на технологічні процеси, знаходимо правильні, більш ефективні рішення. І нам це вдається завдяки взаємодії кожного і праці команди. Саме на це націлює нас керівництво АТ «Укрзалізниці», особисто голова правління Євген КРАВЦОВ».

Керівник служби перевезень озвучив виконання основних експлуатаційних показників філії. За минулий тиждень продовжуєтся покращення показників експлуатаційної работи практично за всіма показниками в середньому на 2%- 3%. Наразі регіональна філія займає лідируючі позиції за показниками з вивантаження вагонів, дільничної швидкості та статнавантаження, утримання робочого парку, пробігу локомотива, тепловоза, технічної швидкості серед філій АТ «Укрзалізниця».

Під час власних звітів керівники дирекцій та виробничих підрозділів доповіли про стан справ. Зокрема начальники дирекцій та підрозділів звітували про виконання фінансового плану, продовження заходів програм покращення умов праці, облаштування огороджень залізничної інфраструктури, підготовку санаторіїв до літнього оздоровлення та нових програм, затверджених на 2019 рік.

На часі — відкриття Київської дитячої залізниці. Як зазначив директор філії, таке масштабне, і за проектом, і за наповненням, будівництво та оновлення Малої Південно-Західної, яке столична магістраль презентуватиме юним залізничникам, киянам та гостям до Дня захисту дітей, буде чудовим подарунком. Адже дитяча магістраль набула обрисів європейського рівня й слугуватиме стрімким трампліном для професійного навчання та кар’єрного зростання у транспортній галузі.

«Дитяча залізниця для нас — це не атракціон, це — наше майбутнє, це наші інвестиції у майбутнє», — наголосив директор регіональної філії. — Наступним проектом змін для нашої філії стане реалізація комплексної реформи приміського руху. Тож не зупиняємось і не збавляємо темпів. Адже ми довели, що створили згуртовану команду, яка дає найкращі результати».Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05