РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРоман ВЕПРИЦЬКИЙ: «Не варто зупинятися й збавляти темпи, адже злагоджена праця дає позитивний результат».

» гаряча новина  всі новини
10 квітня 2019

Директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький провів у режимі відеоконференції чергову апаратну нараду. До складу її учасників приєднались два структурних підрозділи філії — МЦРЗ «Хмільник» та санаторій «Світязянка».

Традиційно спочатку було заслухано доповідь головного ревізора щодо аналізу стану безпеки руху по філії та результатів перевірок ревізорським апаратом структурних підрозділів залізниці.

З метою стабілізації стану безпеки руху в АТ «Укрзалізниця», зменшення кількості транспортних подій, в першу чергу — аварій, ревізорським апаратом посилено контроль за виконанням керівниками виробничих та структурних підрозділів «Заходів щодо покращення стану безпеки руху у 2019 році», затверджених головою правління Євгеном Кравцовим. Тож у подальшому при проведенні технічних ревізій та перевірок в обов’язковому порядку буде контролюватися наявність відповідних заходів у підрозділах, якість та результативність їх виконання керівниками служб та підрозділів з обов’язковим включенням їх до квартального плану роботи. За дорученням керівника філії розробляється окрема програма з виконання заходів з зазначенням відповідальних осіб та чітким планом дій.

До того ж, як наголосив директор філії Роман ВЕПРИЦЬКИЙ, попереду у плані безпеки на залізниці в цілому ще чимало роботи. Це і оновлення постів безпеки на переїздах, і облаштування службових пішохідних переходів, і встановлення гучномовців, там де у цьому є необхідність, й інформаційні заходи щодо попередження невиробничого травматизму. Тож необхідно посилити організаційно-технічні та профілактичні заходи з покращення стану безпеки. Саме на це націлює нас керівництво АТ «Укрзалізниці», особисто голова правління Євген КРАВЦОВ, наголошуючи при цьому на правильній організацію праці, швидкому та гнучкому реагування на зміни та особистому підході до кожного працівника.

З 2 квітня 2019 року розпочався комісійний огляд господарств комісією регіональної філії та дирекцій залізничних перевезень. По кожному з виявлених порушень в утриманні інфраструктури, споруд та пристроїв надано конкретні вказівки та терміни їх усунення. Контроль за виконанням доручень покладено на начальників дирекцій залізничних перевезень та НГК. Потребує покращення проведення щоквартальних оглядів тракційних колій локомотивних депо, рівень знань чергових по станції щодо дій при виникненні несправностей пристроїв СЦБ та роботи з небезпечними вантажами.

Керівникам служб та виробничих підрозділів запропоновано усунути наявні недоліки, забезпечивши виконання заходів щодо покращення стану безпеки руху у 2019 році.

Під час власних звітів керівники дирекцій та виробничих підрозділів доповіли про стан справ. Зокрема начальник ДН1 доповів про продовження заходів програми покращення умов праці, а саме: перонних контролерів на ст. Ірпінь, обладнання приміщень для складачів поїздів, зарежимлення залізничних об’єктів, облаштування огороджень залізничної інфраструктури. За інформацією, яку озвучив начальник ДН2, тривають роботи з модернізації поста ЕЦ №1 в будівлі об’єднаного поста за кількістю 44 стрілки та облаштовується навколишня територія. Це буде найсучасніший на сьогодні в Україні поста ЕЦ на ст. Козятин. В ДН3, ДН4 та ДН5 також впроваджується виконання програм, затверджених на 2019 рік.

На часі — планування заходів щодо проведення 19 квітня Дня довкілля на території столичної магістралі. Сумлінне прибирання, починаючи з робочого місця, й закінчуючи пристанційною територією чи чистотою рухомого складу, має пройти не заради галочки.

Також під час апаратної наради очільник філії зауважив на посиленні контролю за виконанням доручень від директора залізниці.

«Підсумки з аналізу виконання доручень позитивні, — зазначив Роман ВЕПРИЦЬКИЙ, — проте не варто зупинятися й збавляти темпів. Адже ми довели, що створили згуртовану команду, яка дає найкращі результати на сьогодні. Тож показники взятої нами швидкості, якості та системності позитивних змін мають стати кращими. Як у фінансовому, так і в інших напрямках. А головний наш нематеріальний показник — це довіра від залізничників, тож ми не маємо права їх підвести. Наразі ми проводимо складний процес перепису технологічних процесів, звертаємось до органів місцевої влади та суб’єктів господарювання з жорсткими вимогами щодо повернення ними заборгованості з землекористування, запроваджуємо перехід на відрядну оплату праці. Загалом впроваджуємо системні зміни, що дозволять працювати ефективніше. Серед них у тому числі й заходи з підготовки наших санаторіїв до весняно-літнього періоду, й розбудова Київської дитячої залізниці, що в таких масштабах не проводилась з часів Кривоноса. Адже сьогодні Мала Південно-Західна має бути найкращою в країні, - зазначив керівник столичної магістралі».


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05