РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняОновлення в локомотивному депо Київ-Пасажирський

» гаряча новина  всі новини
8 квітня 2019

За останній рік у регіональній філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» відбулися структурні зміни. Так, локомотивне депо Київ–Пасажирський (ТЧ-1) в період з 01.01.2018 по 01.04.2019 рр. зазнало суттєвого оновлення. Переоснащення підрозділу новим обладнанням від відомих виробників, впровадження нових технологій у виробництві, оновлення кадрів та підвищення їх кваліфікації, ефективне управління допомогли локомотивному депо стати одним із лідерів серед Укрзалізниці.

Варто відзначити, що позитивних зрушень у роботі вдалось досягти завдяки впровадженню галузевих програм щодо покращення умов праці працівників, реформування закупівель, огородження експлуатаційної інфраструктури залізниці. Зокрема, в межах реалізації програм виробничий підрозділ покращив умови праці деповчан, санітарно-побутовий стан приміщень, забезпечення інструментарієм, питною водою тощо.

Станом на початок березня у локомотивному депо ст. Київ-Пасажирський виконано практично всі заплановані заходи із цих програм.

Наразі проведено роботи по зарежимленню території ТЧ-1, огороджено депо парканом вздовж головних колій станції Київ–Пасажирський,
встановлено систему опалення та додаткове освітлення для цеху ТО-2,пофарбовані оглядові канави, колії тощо.
Також було встановлено систему відеонагляду. Окрім цього виконані роботи з удосконалення пропускного режиму депо. На п’ятій та шостій колії ТО-2 організовано цех щодо проведення технічного обслуговування рейкових автобусів PESA серії 620М,
а на восьмій колії організовано дільницю зі збирання та ремонту двигунів рейкових автобусів PESA серії 620М, де було встановлено раму, обладнану підіймальним механізмом для переміщення двигунів в процесі збирання.
Поза цим для залізничників встановлено нові інструментальні столи, стелаж для метизів, пневмогайковерти, токарний, свердлильний та заточні верстати, які було закуплено для виконання виробничих завдання деповців.
— Залізниця, як і країна в цілому потребує змін. – коментує директор регіональної філії «Південно-Західної залізниці» АТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ, — Ми не повинні відставити від викликів часу. Потрібно діяти і змінювати, те, що уже давно не працює. На прикладі, оновлення локомотивного депо Київ-Пасажирський, бачимо, що ми готові не лише ініціювати зміни, а реальними справами змінити той стан речей на який багато років ніхто не звертав увагу. Нам важливо, щоб наші працівники працювали на нормальному обладнанні і в належних умовах та отримували гідну зарплату. До того ж, чим більше якісно реалізованих проектів, тим більша довіра залізничників. Сьогодні – це стратегічна політика менеджменту Укрзалізниці і особисто голови правління Євгена КРАВЦОВА. А роботи в 2019 році у нас багато. Наша ціль – це побудова нової, сучасної, європейської залізниці.
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05