РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняУ пріоритеті – партнерські відносини

» гаряча новина  всі новини
26 березня 2019

З доповідями щодо основного питання порядку денного – підсумків виконання колективного договору між адміністрацією і дорожнім комітетом профспілки Південно-Західної залізниці у 2018 р. , виступили директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця Роман ВЕПРИЦЬКИЙ та в. о. голови Дорпрофсожу Олександр ЛОЗКО. Також на засіданні був присутній голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим БУБНЯК.
Заслухавши та обговоривши доповіді, залізничники прийняли постанову, в якій зазначили, що зобов’язання сторін за колективним договором в основному виконувалися. Водночас делегати конференції запропонували керівництву регіональної філії вжити невідкладних заходів для виконання в повному обсязі деяких питань колективного договору. Це, зокрема, стосується пунктів, де йдеться про необхідність належної організації праці, достовірного обліку та оплати відпрацьованого часу, а також підвищення рівня оплати праці з урахуванням вимог трудового законодавства, галузевих нормативних актів, рівня інфляції на споживчому ринку, адже не можна послабляти мотивації до праці на залізничному транспорті. До речі, було наголошено, що приходом нового керівництва АТ «Укрзалізниця» голови правління Євгена КРАВЦОВА здійснено поступове підвищення посадових окладів. Потребують більшої уваги пункти щодо безумовного дотримання законодавства з питань охорони праці, створення умов належного виробничого побуту, забезпечення працівників спецвзуттям та одягом.

Також було наголошено, що при проведенні удосконалення структури управління регіональної філії, керувались як одним з головних пріоритетів діяльності в цьому напрямку – дотримування трудових прав працівників. Окрім цього, при визначенні штату потрібно керуватися нормативною чисельністю, не допускати звільнення працівників регіональної філії без проведення відповідних заходів, визначених розділом V колективного договору та глави III-А КЗпП України.

Важливо забезпечити виконання положень щодо необхідного лікувально-профілактичного обслуговування залізничників, а також матеріальної підтримки непрацюючих пенсіонерів, їхнього медичного обслуговування та оздоровлення. Важливо всім працівникам філії з метою забезпечення фінансових можливостей щодо реалізації пільг і гарантій, передбачених колективним договором залізниці, спрямувати свою діяльність на підвищення ефективності виробництва, ліквідації непродуктивних витрат і втрат, зміцнення трудової дисципліни.

— Впродовж поточного й наступних років, — сказав, підсумовуючи засідання конференції директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький, — регіональну філії, як і всю залізничну галузь очікують великі організаційні та структурні перетворення. У 2018 році залізничники регіональної філії довели високу результативність роботи нашої команди, об’єднаної спільною метою: якісно новий рівень діяльності залізничної галузі, безпечні та якісні залізничні перевезення, комфортні умови праці залізничників. Разом з Допрофсожем і всіма залізничниками філії заклали міцний фундамент для напрацювань у 2019–му році. Певен, що він стане для нас роком нових звершень, реалізації амбітних проектів та завдань. І наостанок, аби мінімізувати втрати залізничників у соціальній сфері, необхідно консолідувати зусилля керівництва філії, всіх керівників підрозділів і профспілок.
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05