РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняВідповідальний підхід до вирішення проблем на станціях

» гаряча новина  всі новини
27 березня 2019

27 березня у актовій залі управління регіональної філії відбулась нарада, на яку вперше зібралися начальники станції столичної магістралі щоб проаналізувати роботу підрозділів та обговорити питання щодо покращення діяльності станцій.

У вступному слові директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Романа ВЕПРИЦЬКОГО було наголошено про важливість такої зустрічі, адже нагальних проблем у підрозділів накопилось достатньо і завдання адміністрації філії якнайшвидше їх вирішити.

— Ми плануємо, — сказав Роман Веприцький, — цьогоріч покращити роботу станцій. Добре знаю, що ви в цілому справляєтесь зі своїми обов’язками. Віднині змінюється технологія роботи керівництва філії, дирекцій і очільників на містах. Для цього ми сьогодні проговоримо всі питання, які накопились у кожному колектив. Після обговорення будемо приймати рішення. Алгоритм такий: є проблеми, ти їх вирішуєш і йдеш далі. У нас є реальні можливості для цього. Ми маємо кваліфіковані кадри, які знають, як це зробити, у нас є підтримка Укрзалізниці і особисто голови правління Євгена КРАВЦОВА, з допомогою якого можна це зробити, і ми здатні забезпечити належні умови і для працівників, і для пасажирів. А найголовніше — маємо бажання працювати й готові розпочати цю роботу уже сьогодні.

В обговоренні важливих проблем брали участь практично всі учасники зібрання. Зокрема, начальники станцій акцентували увагу керівника філії на тих завданнях що мають першочергове значення для діяльності галузі. Також піднімались питання щодо уніфікації кольористики при фарбуванні інфраструктури станцій, спецодягу, комп’ютерної техніки, встановлення LED-освітлення тощо.

«Наостанок хочу сказати, що пасажирів, які прибувають на залізничні станції, повинні приємно вражати позитивні зміни, які відбуваються на регіональній філії. Всі перони станції повинні бути доглянуті, поблизу має бути викошено траву, пофарбовано станційні будівлі. Адже кожна станція – це своєрідна візитівка столичної магістралі», - підкреслив Роман Веприцький.

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05