РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРоман Веприцький: «Настав час змін, і ми працюємо задля оновлення»

» гаряча новина  всі новини
12 лютого 2019

В.о.директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький провів у режимі відеоконференції виїзну апаратну нараду на Жмеринській дирекції залізничних перевезень.

Головний інспектор з безпеки руху доповів про підсумки роботи Жмеринської дирекції з питань безпеки у 2018 році, а також результати ревізорських перевірок у лютому та виявлені недоліки, які потребують термінового усунення. Зокрема, увагу керівництва дирекції було акцентовано на випадках затримки поїздів та понаднормативній роботі локомотивних бригад, вагонного господарства – на недостатньому інформуванні підпорядкованих структурних підрозділів щодо транспортних інцидентів, які виникли з вини ремонтного персоналу, локомотивної служби – на порушеннях порядку надання висновків щодо роботи на подовжених ділянках обслуговування.

Аналіз експлуатаційної роботи регіональної філії з початку лютого засвідчив певну стабілізацію ситуації. Зокрема, за останній тиждень щодобове навантаження по регіональній філії зросло на 4 тис. тонн; майже на 30% перевиконано планове завдання з вивантаження, на 13% поліпшені показники вантажообігу, на 1,3% - продуктивності локомотива; середньодобовий пробіг локомотива склав 101,5%. Це вселяє впевненість, що планові завдання на місяць будуть виконані в повному обсязі.

Роман Веприцький вислухав доповіді керівників дирекцій про роботу за минулий тиждень, а також проблемні питання лінійних підрозділів. Очільник регіональної філії детально зупинився на забезпеченні навантажувальними ресурсами та ефективному їх використанні, перспективному плануванні роботи з навантаження; оперативному усуненні існуючих обмежень швидкості на окремих ділянках шляху; забезпеченні належних умов праці та виробничого побуту залізничників, навів успішні приклади переведення персоналу на відрядну оплату праці.

Акцент було також зроблено на неухильному дотриманні трудової дисципліни та трагічних наслідках порушення вимог безпеки на виробництві та поза його межами.

Роман Веприцький поставив завдання ретельно проаналізувати досвід підготовки та роботи в умовах осінньо-зимового сезону і розпочати завчасну комплексну підготовку до літнього періоду, насамперед враховуючи потреби людей.

Керівник регіональної філії дав високу оцінку роботі Жмеринської дирекції залізничних перевезень, стабільна робота якої впливає на прибуткову діяльність усієї залізниці.
Керівник залізниці спростував поширювані некомпетентними та деструктивними колами чутки щодо негативних наслідків упровадження єдиного центру управління рухом. За словами Романа Веприцького, їх створення - це актуальна і цілком логічна вимога сучасних реалій, коли змінилися обсяги та основні напрямки руху, особливості експлуатаційної роботи, вимоги до персоналу, тощо.

Однак реформування, оптимізація діяльності не означає скорочення штату, а ті, хто рухає «колесо», матимуть роботу завжди.

«Настав час змін, реальних, а не імітованих, і ми працюємо задля оновлення, - підкреслив Роман Веприцький. – На це нас націлює Уряд країни, керівництво АТ «Укрзалізниця», особисто голова правління Євген Кравцов. Мета – якісно новий рівень діяльності залізничної галузі, безпечні та якісні залізничні перевезення».

Роман Веприцький зазначив, що він готовий до діалогу, прямої комунікації з кожним, хто має запитання чи сумніви, а також ідеї та пропозиції щодо поліпшення роботи залізниці і галузі в цілому, з тими, хто готовий працювати командно і ефективно.

«У 2018 році ми довели високу результативність роботи нашої команди, об’єднаної спільною метою, - зазначив керівник залізниці. – Певен, що 2019-й стане для нас роком нових звершень, реалізації амбітних проектів та завдань».

Наприкінці наради керівник філії подякував жмеринським залізничникам та вручив нагороди і цінні подарунки за трудовий внесок у будівництво залізничної гілки Київ – міжнародний аеропорт Бориспіль.

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05