РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЗалізничники столичної магістралі відзначили День Соборності України

» гаряча новина  всі новини
21 січня 2019

21 січня 2019 р. на станції Фастів регіональної філії «Південно-Західна залізниця» відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення 100-річчя проголошення Соборності України. До святкування важливої дати в історії України долучилися і залізничники регіональної філії.

Роман ВЕПРИЦЬКИЙ, в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця», якого делеговано від правління АТ «Укрзалізниця» разом з колегами-залізничниками, мером м. Фастів Михайлом НЕТЯЖУКОМ, представниками громадських організацій міста зібралися біля музею-вагона Злуки, де відбулись урочистості й розпочався страт флешмобу «Ми — УКРАЇНЦІ».

Перед початком акції до присутніх звернулись запрошені гості.

Очільник філії Роман Веприцький підкреслив: «Для залізничників це дуже важливе місце. Ми розуміємо, як громадяни України, як залізничники, що день Соборності сьогодні набув нового звучання, а ідея національної єдності наповнилась сучасним змістом. Нам важливо зберегти цю автентичність. Залізничники відновили це історичне місце, провели реконструкцію: поставили платформу і справжній паровоз, щоб передати дух того часу. Наше зобов’язання перед предками і перед майбутніми поколінням жити в єдності, бо єдності наша сила. А наша місія, як залізничників будувати сучасну Україну, будувати сучасну залізницю. Таке завдання ставить перед всіма залізничниками Голова правління АТ «Укрзалізниці» Євген Кравцов. Тож попереду ще дуже багато непростих завдань, які вимагають, насамперед, консолідованості зусиль та взаємної відповідальності», - наголосив в.о. директора філії.
Ще 1 грудня 2018 р. з нагоди 100-річчя підписання Передвступного Договору між Українською Народною Республікою і Західноукраїнською Народною Республікою відбувся старт Всеукраїнської естафети єднання, який розпочав свій поступ саме з міста Фастів.

До присутніх гостей звернувся також в. о. командира малого морського танкера «Фастів» Військово-морських сили України Руслан Железняк, він передав символічну землю із окупованого Криму і наголосив, що Крим — це Україна.

Слід зазначити, що у м. Фастові було закладені капсули із землею у фундамент монументу Соборності України з усіх регіонів України. У свою чергу фастівчани, ще у грудні минулого року передали колоски пшениці, щоб вони проросли в українському місті Севастополі.
Після оголошення промов всі присутні прочитали вислів з тексу акту Злуки, і дали старт флешмобу «Ми — УКРАЇНЦІ».Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05