РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняДорожня карта для санаторію «Світязянка»

» гаряча новина  всі новини
16 січня 2019

На початку січня 2019 року в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ провів ряд робочих зустрічей.

Так, керівник залізниці відвідав санаторій «Світязянка» (м.Трускавець). У рамках цього візиту було проведено нараду з колективом оздоровниці, де обговорювалися основні проблемні питання підрозділу та шляхи їх вирішення.

Зокрема, йшлося про термінові заходи щодо збереження будівлі санаторію «Світязянка», оскільки ця архітектурна пам’ятка - одна з найкрасивіших і найбільш старих будівель Трускавця, зведена ще 1898 року.

Під час зустрічі обговорювались також питання побудови складських приміщень для оздоровниці, закупівлі нового медичного та комп’ютерного обладнання, оновлення автопарку, а також розробки інформаційного веб-сайту санаторію. Реалізація цих заходів надасть оздоровниці залізничників конкурентні переваги в курортному місті.

Наприкінці зустрічі Роман Веприцький підкреслив: «На жаль, останнім часом такі напрямки, як оздоровлення та комфортний відпочинок залізничників, розвивалися повільними темпами. Однак із призначенням нового керівника санаторію - лікаря Гната Тустановського, ситуація поступово буде вирівнюватися».

За словами Романа Веприцького, у регіональній філії вже розроблено дорожню карту розвитку оздоровниці. «Це буде сучасний санаторій, який відповідатиме європейським стандартам. Ми зробимо так, щоб працівники нашої філії, і не лише нашої, пишалися цим курортним закладом, його потужною лікувальною базою і сервісом. Попереду багато роботи, однак результат того вартий».


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05