РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРоман Веприцький: «Ми напрацювали досвід, який дозволить нам в новому році впевнено рухатися вперед»

» гаряча новина  всі новини
10 січня 2019

8 січня в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ провів у режимі відеоконференції першу в новому році апаратну нараду, на якій ішлося про окремі підсумки 2018 року, першого тижня 2019 року та стратегічні завдання на поточний рік.

На початку наради керівник регіональної філії привітав трудовий колектив з Новим роком та Різдвом Христовим, побажав колегам міцного здоров’я, добробуту в родинах та наснаги на виробничій ниві.

Роман Веприцький поцікавився у керівників дирекцій та структурних підрозділів, які брали участь у відеоконференції, перебігом снігоборотьби та питаннями забезпечення працівників, задіяних у ліквідації наслідків зимової негоди, шляхами вирішення проблемних питань.

У традиційному для щотижневих апаратних нарад аналізі ситуації з безпекою руху поїздів та автотранспорту було озвучено підсумкові показники 2018 року. Вони засвідчили позитивну тенденцію до зменшення кількості транспортних подій та інцидентів, що дозволило Південно-Західній залізниці вийти в лідери Укрзалізниці з цих позицій. Водночас наголошувалося на зростанні на магістралі випадків невиробничого травматизму та затримки поїздів, що негативно впливає на показники безпеки за новим класифікатором. Тож у 2019 році необхідно звернути посилену увагу на ці напрямки.

У доповіді апарату безпеки також було доведено результати перевірки відновних поїздів та виявлені при цьому недоліки – недостатнє зарежимлення територій, нестачу автотранспортних засобів, некоректне формування запасу пайків тощо. Керівник регіональної філії доручив виробити комплекс заходів до усунення виявлених прогалин.

Аналіз експлуатаційної роботи за грудень 2018 року показав, що регіональна філія з різних причин не досягла планових обсягових показників. Кращими є якісні показники використання рухомого складу. Зокрема, за місяць середньодобовий пробіг локомотива склав 104,3%, дільнична швидкість – 101%, технічна – 101,5%, продуктивність електровоза – 105,9%. Таким чином, необхідно зосередити зусилля трудових колективів на безумовному виконанні поставлених завдань, тим більше, що резерви для цього є.

У своєму слові до учасників апаратної наради Роман Веприцький наголосив на тому, що 2019 рік повинен стати роком кардинальних змін. Для цього в попередньому році було створено всі передумови: напрацьовано досвід, створено дієвий інструмент для практичної реалізації проектів та задумів, сформовано злагоджений колектив, який має бажання працювати, виявляє творчу ініціативу й активність, готовий до відповідальності за свої рішення та дії.

За словами Романа Веприцького, серед стратегічних завдань 2019 року – забезпечення стабільного перевізного процесу, збільшення прибутку, подальше поліпшення умов праці та виробничого побуту, а також мотивації персоналу, якісне планування, закупівлі, претензійна робота щодо недобросовісних постачальників, контроль на всіх рівнях. Пильна увага приділятиметься оновленню локомотивного господарства, верстатного парку, а також виконавській та трудовій дисципліні, що останнім часом знизилися до рівня, коли наслідки незаконних дій чи бездіяльності окремих членів колективу відчуває вся регіональна філія.

«Керівництво Укрзалізниці на чолі з Євгеном Кравцовим націлюють нас на позитивний результат виробничої діяльності, на всебічні та якісні зміни, - підкреслив Роман Веприцький. – На зміни націлює нас і сучасне життя, яке не стоїть на місці. Думаю, що ми йтимемо в ногу з ним і вкотре доведемо, що ми єдина команда, якій під силу найскладніші завдання та проекти».


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05