РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРоман Веприцький: «Колесо» крутиться завдяки людям, тож турбота про них є і буде першоосновою розвитку залізниці

» гаряча новина  всі новини
9 січня 2019

У регіональній філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» підбили підсумки виконання Програма покращення умов праці працівників за 2018 рік. Такий широкий комплекс заходів, спрямованих на створення гідних умов праці та виробничого побуту, на залізниці було розроблено і запроваджено вперше, на його реалізацію впродовж року витратили понад 142 млн грн.

«Залізниця – це насамперед люди, - зазначив в.о. директора регіональної філії Роман Веприцький. – Це корпоративна позиція, на якій неодноразового наголошував голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, і наша. Створюючи гідні умови праці та виробничого побуту для працівників, ми стимулюємо персонал до високих показників у роботі. Результати 2018 року, який став Південно-Західної залізниці роком позитивних змін, засвідчили правильність такого підходу».

Ключові проекти Програми покращення умов праці залізничників охопили питання надання якісних медичних послуг у медпунктах та харчування – в їдальнях виробничих підрозділів; забезпечення залізничників сучасним спецодягом, спецвзуттям та засобами індивідуального захисту, а також молоком і питною водою, необхідним для ефективної роботи інструментом і обладнанням; оновлення санітарно-побутових приміщень (душових, роздягалень, кімнат приймання їжі, сушарень, санвузлів), а також виробничих корпусів та інженерних мереж.

У 2018 році у лінійних підрозділах регіональної філії було відремонтовано 105 душових кімнат, 126 умивалень, 175 санвузлів та вбиралень, 56 гардеробних кімнат і 86 роздягалень, 148 кімнат приймання їжі, 29 пунктів обігріву, 66 сушарень, 6 медпунктів та 2 їдальні.
Ремонтні роботи проведено фактично в усіх структурних підрозділах. Так, у ТЧ-3 оновлено виробничу їдальню, санвузли, кімнату приймання їжі, виробничі приміщення ковальського відділення; у ТЧ-1 – виїзні ворота в цеху ТО-2, комору, душові й туалетні кімнати, кімнату приймання їжі, технічні канави; у РПЧ-8 – витяжну вентиляцію в кузовному цеху, паропровід та кімнату старшого майстра в цеху ТО-3; санпобутові приміщення відремонтовано на ПТО Козятин-2, Шепетівка, Гнівань та ін.

У рамках реалізації Програми покращення умов праці працівників у регіональній філії власними силами виготовили санітарно-побутове приміщення модульного типу із сучасними вигодами для працівників ПТО Козятин-2, а також облаштували сучасний пост ЕЦ у Борисполі.
Структурні підрозділи магістралі отримали в минулому році й нову побутову техніку, яка додала виробничому побуту залізничників комфорту й затишку, – електрочайники, кондиціонери, посудомийні машини, кавоварки, холодильники, мікрохвильові печі, тощо (загалом 939 одиниць).

Для потреб «лінії» у регіональній філії торік придбали 41 одиницю спеціальної техніки – трактори і вантажівки, мікроавтобуси та легкові авто, які прискорили виїзди персоналу для виконання поточних робіт, вирішення нагальних виробничих питань. Придбано також причепи з обладнанням для проведення оперативних робіт у нестандартних ситуаціях, 3 741 комплект інструменту, 662 одиниці спецобладнання, 150 шпалопідбійників, 153 одиниці електроінструменту, 1 227 аптечок першої допомоги, тощо.
Для диспетчерського апарату та локомотивних бригад було розроблено, випробувано, а затим установлено на робочих місцях нові ергономічні крісла. Локомотивні бригади також отримали сучасний формений одяг (1676 комплектів), який виготовили з урахуванням їхніх побажань та зауважень.
Як зазначив Роман Веприцький, більшість узятих у рамках Програми покращення умов праці працівників зобов’язань адміністрація регіональної філії у співпраці з дорожнім профспілковим комітетом виконала, тобто «наше слово не розходиться з ділом».

«У 2019 році ми продовжимо розпочату в цьому напрямку роботу, - підкреслив керівник залізниці. – Досвід уже напрацьований, команда, перевірена практичними справами, є, бажання працювати теж, тож зможемо трудитися з ще більшою ефективністю. Бо без турботи про людей «колесо» крутитися не зможе», - підсумував Роман Веприцький.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05