РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРоман Веприцький: «До кожної справи треба підходити без формалізму»

» гаряча новина  всі новини
18 грудня 2018

17 грудня в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ провів у режимі відеоконференції чергову апаратну нараду, на якій було порушено актуальні питання виробничої діяльності та безпеки руху, соціальні й кадрові питання.

На початку наради керівник регіональної філії вручив відзнаки АТ «Укрзалізниця» ряду працівників залізниці, які брали участь у реалізації проекту швидкісного залізничного сполучення між м. Київ та міжнародним аеропортом Бориспіль.

Під час аналізу експлуатаційної роботи зазначалося, що регіональна філія стабільно займає чільні позиції в галузі. Однак обсягові показники все ще поступаються якісним показникам використання рухомого складу. Зокрема, перевиконується продуктивність локомотива (102%), середньодобовий пробіг локомотива (108,2%), дільнична швидкість (101,5%) та технічна швидкість (102,1%). Однак решта позицій потребує мобілізації резервів, які є.

Щотижнева доповідь з безпеки руху базувалася на результатах останніх перевірок ревізорського апарату, виявлених при цьому недоліках та заходах, які необхідно вжити до їх усунення.

На апаратній нараді було також розглянуто виконання структурними підрозділами та регіональною філією в цілому заходів, пов’язаних з введенням в Україні військового стану.

Роман Веприцький порушив питання повної підготовки залізниці до роботи в осінньо-зимовий період: забезпечення працівників теплим одягом та взуттям, необхідним для снігоочисних робіт інвентарем, стану опалювальних систем у виробничих та побутових приміщеннях тощо. Було визначено тижневий термін, щоб цілком завершити цю роботу.

«За кожною цифрою звіту про готовність до роботи в зимових умовах стоять тисячі наших працівників, - підкреслив Роман Веприцький. – багатьом з них доведеться працювати на відкритому повітрі, на морозі й вітрі. Тож наполягаю на тому, щоб ці люди мали все необхідне».

Керівник залізниці зупинився на необхідності перспективного планування роботи регіональної філії, зокрема, на січень, на який зазвичай припадає чимало святкових днів. Роман Веприцький наголосив на необхідності аналізу ситуації та комунікації з вантажовідправниками та вантажо-отримувачами, щоб мати чітке уявлення про те, як вони працюватимуть.

Окрім цього, зазначив очільник регіональної філії, на часі сформувати потребу структурних підрозділів у проведенні ремонтних робіт, оновленні верстатного парку, забезпеченні запчастинами та матеріалами на наступний рік, а також провести ревізію складських запасів.

«У цьому році ми серйозно почали вивчати реальні потреби лінійних структур - реальні потреби «колеса», - підкреслив Роман Веприцький. - І продовжимо цю роботу в наступному році, щоб раціонально здійснювати закупівлі. Ніякого формалізму при плануванні чи будь-де в нашій роботі бути не повинно!»

Підсумовуючи апаратну нараду, керівник регіональної філії зазначив, що працівники Південно-Західної залізниці справами довели, що їм під силу найвідповідальніші завдання, що вони – частина команди Укрзалізниці, яка на чолі з в.о.голови правління Євгеном Кравцовим змінює залізничну галузь.
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05