РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Архів газети «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняКерівний склад Південно-Західної залізниці проінспектував локомотивне депо Київ-Пасажирський

» гаряча новина  всі новини
17 грудня 2018

Днями в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ та керівники причетних служб проінспектували хід виконання програми поліпшення умов праці працівників у локомотивному депо Київ-Пасажирський (ТЧ-1).

За словами Романа Веприцького, мета виїзної наради – забезпечити подальший розвиток локомотивного депо з питань експлуатації, якісного обслуговування та проведення ремонтів рейкових автобусів 620М виробництва фірми PESA, а також перевірка виконання низки завдань, які було означено на початку грудня.

У рамках візиту до депо Роман Веприцький та керівники служб оглянули роботи по зарежимленню території ТЧ-1, встановлення систем опалення та додаткового освітлення в цеху ТО-2, перевірили якість пофарбування оглядових канав, стан колій тощо. Увагу керівників депо було акцентовано на необхідності обладнати у виробничих цехах автоматизовані робочі місця з програмним забезпеченням.
Посадовці також оглянули нові інструментальні столи, стелаж для метизів, пневмогайковерти, токарний, свердлильний та заточні верстати, які було придбано для виконання виробничих завдань депо.

У ході інспектування були відзначені позитивні зрушення в умовах праці та виробничого побуту залізничників, зокрема, утеплення фасадів цехів та санітарно-побутових будівель, оновлення систем водопостачання та вентиляції, заміну старих вікон та дверей сучасними металопластиковими конструкціями.

По завершення виїзної наради Роман Веприцький зазначив, що локомотивне депо ст. Київ-Пасажирський зазнає суттєвої модернізації.

«Її продиктувало саме життя, визначила економічна доцільність. Залізничники повинні бути інтегровані в сучасний світ, складова якого - сучасне виробництво, - підкреслив керівник регіональної філії. - Це пріоритетне завдання, на яке нас орієнтує керівництво Укрзалізниці і особисто в. о. голови правління Євген Кравцов. Саме для цього ми закуповуємо сучасне обладнання, поліпшуємо умови праці, модернізуємо робочі місця залізничників. Перевізна робота – основний вид діяльності регіональної філії. Тож ті, хто надає рух «колесу», повинні працювали безперебійно та безпечно. Ми реалізуємо це завдання послідовно й комплексно», - підсумував Роман Веприцький.Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111