РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняВідкрито швидкісне залізничне сполучення між столицею та міжнародним аеропортом Бориспіль

» гаряча новина  всі новини
30 листопада 2018

Сьогодні за участі високих гостей - Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, Віце-прем'єр-міністра Володимира Кістіона, голови наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Шевкі Аджунера та в.о.голови правління товариства Євгена Кравцова - у перший рейс вирушив швидкісний «Kyiv Boryspil Express». Він з’єднав у залізничному сполученні станцію Київ-Пасажирський та міжнародне летовище Бориспіль.У короткий строк інфраструктурний проект вартістю 480 млн грн реалізували фахівці регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця». Зокрема, було укладено залізничну гілку завдовжки близько 4 км, зведено залізничну 272-метрову естакаду над трасою Київ – Харків, побудовано дві пасажирські платформи з павільйонами поблизу аеропорту та критий пішохідний перехід від платформ до терміналу D. На станції Київ-Пасажирський залізничники реконструювали пасажирську платформу, до якої прибуває та від якої відправляється швидкісний експрес.«У практичній реалізації проекту були задіяні близько 2 тис. працівників Південно-Західної залізниці, - зазначив в.о.директора регіональної філії Роман Веприцький. – Усього за дев’ять місяців завдяки злагодженій командній роботі, а також пріоритетній увазі до будівництва з боку правління АТ «Укрзалізниця», особисто очільника галузі Євгена Кравцова, ми втілили в життя задум, про який у суспільстві говорили не одне десятиліття».

Швидкі темпи будівництва лінії залізничного сполучення між столицею та міжнародним аеропортом, звертаючись до учасників робіт, відмітив і Президент України.«…Ви – великі молодці! Тому що хтось збирався збудувати це за двадцять років, хтось за дванадцять років… А ви збудували його за дев’ять місяців!» - зазначив Петро Порошенко і закликав пасажирів подорожувати новим поїздом: «Користуйтеся експресом, це надійно та недорого».

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підкреслив, що Укрзалізниця якісно виконала завдання, поставлене Урядом. «Це черговий наш інфраструктурний проект, який дає абсолютно нову якість послуг для громадян», - наголосив Володимир Гройсман.Голова наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Шевкі Аджунер підкреслив інноваційність проекту та його значення для пасажирів: «Я вважаю, що інтегрований транспорт – це вдале рішення…Я гордий тим, що надали людям таку можливість і зв’язали столицю України з аеропортом «Бориспіль».

За словами керівника Укрзалізниці Євгена Кравцова, проект був реалізований за кошти компанії та її силами, тож залізничники вкотре довели, що здатні оперативно впоратися з найскладнішими завданнями. «Пасажирам ми запропонували комбінацію різних видів транспорту: міського наземного, метрополітену, залізничного, авіаційного, що забезпечить максимально зручну логістику для подорожей. Доступний тариф, а в подальшому ми передбачимо певну систему знижок, зокрема при купівлі квитка туди та зворотно», - розповів Євген Кравцов.

На базі залізничного експресу до аеропорту Бориспіль планується вперше впровадити не лише єдиний квиток на різні види транспорту, але й нову технологію оплати проїзду - через спеціальні термінали для продажу квитків за безготівкові кошти.Швидкісне залізничне сполучення між столицею та міжнародним летовищем функціонуватиме в режимі 24/7. Графік курсування поїзда складено з урахуванням руху інших видів транспорту та пікових навантажень аеропорту.

На маршруті працюватимуть чотири рейкові автобуси виробництва Pesa Bydgoszcz SA, які відправлятимуться від 14 платформи Центрального залізничного вокзалу столиці. Вартість проїзду експресом 80 грн.

.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05