РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняПрофорієнтаційна екскурсія учнів на залізницю.

» гаряча новина  всі новини
29 листопада 2018

28 листопада 2018 р. служба кадрової та соціальної політики регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» разом з міським центром занятості м. Києва провели профорієнтаційну екскурсію для учнів середньої школи № 49 Шевченківського району та студентів Київського вищого професійного училища залізничного транспорту № 17. Цей захід пройшов з метою поляризації професії залізничника у залізничній галузі.Перш ніж потрапити на ст. Київ - Пасажирський, локомотивне депо ст. Київ-Пасажирський, музей залізничної техніки до дітей звернулися начальник служби кадрової та соціальної політики регіональної філії Наталя ГРУЦЯ та начальник ст. Київ-Пасажирський Дмитро БЕРЗРУЧКО, які у своїх виступах наголосили на важливості професії залізничника і розповіли про організацію перевізного процесу на залізниці.Пізніше для молоді було проведено безпосередньо екскурсію по виробничих підрозділах Київської дирекції залізничних перевезень, щоб дізнатися, як поїзди приходять за графіком.

Під час екскурсії учням було цікаво ознайомитися з такими професіями як черговий по станції, маневровий та поїзний диспетчер, фахівець локомотивного депо ст. Київ-Пасажирський. Все це дало змогу розширити кругозір у виборі майбутніх професій. Далі діти відвідали музей залізничного транспорту, в якому представлено різні епохи розвитку залізничної галузі в Україні: дореволюційний, радянський та сучасний період розвитку.

Крім цього їм надали можливість проїхати в депо Київ-Пасажирський на рейковому автобусі PESA 620М-003, який незабаром буде курсувати із ст.Київ-Пасажирський до Міжнародного терміналу «Бориспіль».Поза цим, для всіх учасників заходу було проведено вікторину та профтестування.

«Такі екскурсії – дають можливість показати дітям шлях, який проходить залізничник, перш ніж пасажир сідає в вагон і прямує до місця призначення, - розповідає в.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький. – Вони на власні очі побачили, який це насправді складний перевізний процес. Ми намагалися розповісти дітям про важливість професії залізничника у сучасному житті. Безумовно, це експеримент, ми будемо слідкувати за тим, скільки з сьогоднішніх наших гостей буде працевлаштовуватися на залізницю. Але, якщо прийде бодай одна людина, для нас це все одно буде перемога – вважає Роман Веприцький. – Ми чекаємо на молодь і робимо все, аби розповісти юним слухачам про користь залізниці.»
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05