РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРоман Веприцький: Успішні результати командної роботи відчуває кожен працівник залізниці

» гаряча новина  всі новини
27 листопада 2018

26 листопада в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ провів у режимі відеоконференції чергову апаратну нараду, на якій обговорювалися актуальні аспекти експлуатаційної діяльності та безпеки, соціальні й кадрові питання.

На початку наради керівник регіональної філії вручив медаль «Кращому працівнику Південно-Західної залізниці» завідувачу відділом охорони праці – головному інспектору праці Дорпрофсожу Андрію Овсієнку, який чимало зусиль доклав для організації належних побутових умов для працівників, задіяних на будівництві залізничної гілки зі столиці до аеропорту «Бориспіль».
Роман Веприцький зазначив, що на цей час формуються списки для заохочення залізничників за активну участь в реалізації цього проекту і жоден, хто сумлінно працював, не зостанеться поза увагою.

Аналіз експлуатаційної роботи дирекцій залізничних перевезень засвідчив, що за минулий тиждень спільними зусиллями було забезпечено виконання планових обсягів вантажних перевезень та високі якісні показники. Зокрема, середньодобове навантаження по залізниці склало 117 тис. тонн, що становить 100,8% плану. Повністю виконано планове завдання з вивантаження. Регіональна філія займає чільні позиції в мережі за середньодобовим пробігом локомотива, оборотом вантажного вагона та середньою вагою вантажного поїзда. Однак є показники, що потребують активізації зусиль, зокрема, продуктивність локомотива та технічна швидкість.

Заслухавши звіти керівників дирекцій, Роман Веприцький наголосив на необхідності змінити формат спілкування – перейти від статистичного констатування фактів до чіткого формулювання проблематики та шляхів вирішення проблемних питань.

Пильну увагу в діалозі з лінією було приділено і питанням роботи в умовах зимової негоди, насамперед, повного забезпечення працівників теплим одягом та взуттям, місцями сушіння одягу, приймання їжі, відпочинку, гарячими напоями на час виконання робіт на відкритому повітрі, тощо.

Роман Веприцький зупинився також на питаннях забезпечення регіональної філії навантажувальними ресурсами ЦТЛ та контролю за якісним утриманням колій іншими власниками, на інформуванні громадськості про результати роботи залізниці, закупівлі якісних ТМЦ, роботі «гарячої лінії» та ін.

У зв’язку з введенням в Україні військового стану керівник залізниці з акцентував увагу учасників відеоконференції на посиленні охорони інфраструктурних об’єктів та складів з паливом, а також на неухильному дотриманні пропускного режиму на залізничних підприємствах.


У докладі ревізорського апарату увагу було зосереджено на проведених перевірках локомотивних депо та дистанцій сигналізації і зв’язку, під час яких виявлено порушення технології ремонту пристроїв автоматичної локомотивної сигналізації, що може позначитися на безпеці руху.

Підсумовуючи відеоконференцію, Роман Веприцький зазначив, що триває робота з формування фотозвіту про роботу, виконану дирекціями та структурними підрозділами впродовж року.

«Різниця між тим, як було і як стало, разюча, - підкреслив керівник залізниці. – Ми зробили багато і не зупинятимемося, щоб якісно оновити залізницю, всі сфери її діяльності, показати людям, що та системна командна робота, яку сьогодні проводить менеджмент ПАТ «Укрзалізниця» на чолі з в.о. голови правління Євгеном Кравцовим, приносить реальні результати. І кожен залізничник відчуває ці зміни безпосередньо на собі», - сказав Роман Веприцький.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05