РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняБезпека відповідає вимогам часу

» гаряча новина  всі новини
22 листопада 2018

Минулого тижня в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Укрзалізниці Роман ВЕПРИЦЬКИЙ разом з представниками Укрзалізниці прийняли в експлуатацію третій сучасний пішохідний перехід через залізничні коліїпоблизу ст. Дарниця.

Новий перехід забезпечує комплексний захист пішоходів: дорожні знаки безпеки, горизонтальна розмітка, світлова сигналізація з обох боків, спеціальні огородження лабіринтного типу, які дають можливість всебічного обзору, відеокамери, якісне LED-освітлення, зручні впорядковані підходи, що у комплексі створюють умови для зручного, швидкого та безпечного переходу громадян.


— Насамперед, хочу зазначити, — сказав Роман Веприцький, — що турбота про безпеку громадян на залізничному транспорті є одною з головних, а може і головною задачею кожного залізничника. Навіть і одне урятоване життя виправдовує витрати на будівництво пішохідного переходу через залізничні колії. Наразі процес будівництва у нас відлагоджений, доведений майже до автоматизму. Це говорить про те, що ми з вами можемо вирішувати різні завдання. І саме всебічна підтримка керівництва Укрзалізниці, особисто Євгена КРАВЦОВА допомагає нам вирішувати багато питань. Приємно, що після будівництва пішохідних переходів по ст. Біла Церква, ст. Ірпінь та ст. Дарниця, естафету приймають і інші регіональні філії Укрзалізниці. І це говорить про те, що ми все правильно робимо.

Так, за прикладом побудованих пішохідних переходів на столичній магістралі, у жовтні–листопаді поточного року збудовано на Львівській регіональній філії та завершуються роботи по улаштуванню пішохідної доріжки через залізничні колії на Донецькій регіональній філії Укрзалізниці.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05