РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняНа станції Фастів висадили Алею єднання

» гаряча новина  всі новини
13 листопада 2018

13 листопада на ст. Фастів залізничники Укрзалізниці разом з Міністерством екології та природних ресурсів України та громадськими організаціями міста підтримала безтермінову акцію «Посади дерево миру», яку започатковано у 2016 р.

Наразі акція відбулась з нагоди 100–річчя підписання Передвступного договору про майбутню злуку Української Народної Республіки та Західно - Української Народної Республіки в єдину державу. 1 грудня 1918 р. саме на ст. Фастів, де нині розташований музей–вагон Злуки, відбулася ця важлива подія.
Тож у висадження пам’ятної Алеї єднання, а це липи та бузок, брали участь всі присутні, які доєдналися до цього дійства.

У заході взяли участь заступник міністра екології та природних ресурсів України Василь ПОЛУЙКО, директор з управління персоналом та соціальної політики Укрзалізниці Євген КОЗАК, в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ, представники Української греко-католицької церкви, співробітники Міжнародної благодійної організації «Екологія-Право-Людина», мер м. Фастів Михайло НЕТЯЖУК, учні біологічного класу школи-інтерну м. Фастів.

Водночас мета акції «Посади дерево миру» – привернути увагу українців до екологічних проблем, підвищити інтерес до бережливого ставлення до навколишнього природного середовища.
— Сьогодні залізничники Укрзалізниці долучилися до акції «Посади дерево миру», — коментує Роман Веприцький, — на території Фастівського вокзалу. Для всіх українців це символічне місце. Адже саме на цьому місці, біля цього вагона, 100 років тому підписано договір про майбутнє єднання двох республік в єдину Україну. Наразі ми обговорили з мером м. Фастів та громадськими організаціями питання щодо покращення діяльності музею. Прийняті ініціативи підтримує особисто в. о. голови правління Укрзалізниці Євген КРАВЦОВ та сприятиме їх реалізації щодо розширення музейної експозиції. Тобто добавити платформу, на яку буде встановлено гармату та справжню паравозу. Саме так це місце виглядало 100 років тому. Тож сподіваємося, що цей музей ввійде до переліку екскурсійних маршрутів на карті України. Адже кожний із нас повинен знати, як зароджувалася наша держава.
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05