РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Архів газети «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРоман Веприцький: Результати нашої роботи помітні, однак зробити треба ще більше

» гаряча новина  всі новини
13 листопада 2018

12 листопада в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ провів у режимі відеоконференції чергову апаратну нараду, до якої вперше долучилася «лінія» - Фастівське моторвагонне депо. Формат прямої комунікації, яка пришвидшить вирішення виробничих питань, і надалі розширювати-меться.

«Хочу, щоб інформація була оперативною і з перших вуст, щоб був конструктивний діалог, який пришвидшить вирішення будь-яких виробничих та соціальних питань, - підкреслив Роман Веприцький. – Тому поступово долучатимемо до наших відеоконференцій залізничні вузли та всі структурні підрозділи, а на кінець 2019 року такий формат спілкування стане робочим».

Традиційно учасники апаратної наради заслухали звіти про експлуатаційну роботу регіональної філії за тиждень і з безпеки руху, а також звіти дирекцій залізничних перевезень.

Так, завдяки командній роботі на минулому тижні колективу регіональної філії вдалося збільшити обсяги вантажних перевезень та зберегти високі якісні показники роботи. Зокрема, навантаження склало 102,1% до плану, вивантаження – 103,9%, середньодобовий пробіг локомотива – 103,9%, середня вага вантажного поїзда – 100,8%. Досягнуті залізницею показники обороту вантажного вагона є найвищими в Укрзалізниці. Потребують активізації резервів та посиленої уваги продуктивність локомотива й технічна швидкість, а також виконання планових завдань усіма дирекціями.

При тижневому аналізі безпеки руху акцент було зроблено на неухильному дотримання інструкцій з експлуатації гальм та приладів безпеки, на посиленні відповідальності працівників вагонного та локомотивного господарства за дотримання посадових обов’язків.

Темою обговорення на апаратній нараді також стали питання якісного проведення ремонту локомотивів, підготовки до роботи в осінньо-зимовий період, протидії фактам розкрадань залізничного майна працівниками філії, поліпшення умов праці залізничників та інші.

Роман Веприцький наголосив на тому, що випадки крадіжок за місцем роботи, а також байдужість до таких дій та нечистих на руку осіб будуть нещадно викорінюватися. Щойно створена у складі ВОХОР група швидкого реагування вже припинила низку таких розкрадань, затримані злодії втратять не лише роботу, але й понесуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Керівник регіональної філії зазначив, що на залізниці триває системне поліпшення умов праці залізничників, навів приклади неформального підходу до справи, а також розповів про плани оновлення оздоровниці у Хмельнику та закупівель якісного спецодягу.

«Нагадую, що, отримуючи новий спецодяг та спецвзуття, залізничники повинні здати зношене, щоб ми могли проаналізувати слабкі місця, брак, тривалість ношення та вийти до поставників з вимогами підвищити якість та комфортність одягу», - наголосив Роман Веприцький, зазначивши, що турбота про персонал знаходиться під неослабним контролем керівництва ПАТ «Укрзалізниця» та особисто в.о.голови правління Євгена Кравцова.

У ході розмови про завершальну стадію робіт з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період очільник регіональної філії підкреслив необхідність придбання тільки потрібного інвентарю та матеріалів, а також ревізії складських приміщень та звільнення від незатребуваного.

Порушувалося на нараді і питання ефективності роботи започаткованої на залізниці «гарячої лінії», на яку надходять десятки телефонних дзвінків від працівників, які допомагають керівництву усувати проблемні моменти.

Було також озвучено перспективні проекти регіональної філії - такі, які «Приміське сполучення 2019», у рамках якого планується власними силами відремонтувати 30 електропоїздів та 60 станцій; модернізація Київської дитячої залізниці, запровадження у роботі детектора брехні, тощо.

Після перевірки виконання завдань, поставлених на попередній апаратній нараді завдань, було визначено низку нових, а також терміни їх виконання.

 9 листопада 2018
ОГОЛОШЕННЯ

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111