РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняПівденно-Західна залізниця започаткувала «єдине вікно» для користувачів дорожніми електричними мережами

» гаряча новина  всі новини
7 листопада 2018

З 1 листопада у регіональній філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» запрацювало «єдине вікно» для підключення електроустановок до дорожніх електричних мереж, що підвищитьоперативність роботи із замовниками цієї послуги та виключить можливу корупційну складову.

Відтепер замовники Київської, Ченігівської, Вінницької, Житомирської, Хмельницької, частково Сумської, Черкаської, Рівненської, Полтавської областей в межах Південно-Західної залізниці, можуть отримати кваліфіковану консультацію про послугу підключення електроустановок до електричних мереж регіональної філії, подати заяви з пакетом необхідних документів, отримати відповідні договори й технічні умови централізовано - в «єдиному вікні».

«Це пришвидшить реєстрацію заяв та підготовку документів, необхіднихдля приєднанняі підключення споживачів до електричних мереж залізниці, а головне –усуне корупційні ризики, можливі у разі звернення замовника безпосередньо за місцем надання послуги», - говорить в.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький.

За словами очільника регіональної філії, створення комфортних та прозорих умов роботи з клієнтами, підвищення рівня сервісу, а також протидія корупційним проявам є одними з пріоритетних завдань, які керівництво ПАТ «Укрзалізниця», особисто в.о. голови правління Євген Кравцов ставлять перед усією залізничною галуззю та її регіональними структурами.

Окрім того, регіональна філія як ліцензіат з передачі електричної енергії неухильно дотримується вимог Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

«Єдине вікно» працює у вівторок та четвер з 10:00 до 12:00 за адресою: м. Київ, вул. Лисенка 6.

9 листопада 2018 
ОГОЛОШЕННЯ

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05