РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЛінійні підрозділи Південно-Західної залізниці вперше за роки незалежної України одночасно отримали близько двох десятків одиниць сучасної автомобільної та тракторної техніки, - Роман Веприцький

» гаряча новина  всі новини
4 жовтня 2018

У рамках реалізації Програми поліпшення умов праці працівників регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» лінійні підприємства служб колії, сигналізації та зв’язку, комерційної роботи та маркетингу, а також Київська залізнична автобаза отримали 17 одиниць автомобільної і тракторної техніки. Це найбільше поповнення автопарку структурних підрозділів залізниці за роки незалежної України.


На урочистій церемонії вручення нових автомобілів і тракторів структурним підрозділам залізниці в.о. директора регіональної філії Роман Веприцький зазначив, що ця техніка полегшить роботу залізничників: зробить її більш мобільною й механізованою, сучасною та ефективною, а отже, позитивно позначиться і на загальному результаті діяльності Південно-Західної залізниці.«Це ще одна перемога колективу регіональної філії, що командно працює над реалізацією тих масштабних ініціатив і завдань, які поставило перед нами керівництво ПАТ «Укрзалізниця», особисто в.о. голови правління Євген Кравцов, - зазначив Роман Веприцький. – Це ще один крок до поліпшення умов праці людей, які рухають «колесо» і турбота про яких є одним з галузевих пріоритетів».

Новенькі авто «Toyota Hilux», які отримали Жмеринська механізована дистанція навантажувально-розвантажувальних робіт; Київська, Козятинська, Жмеринська, Хмельницька та Конотопська дистанції сигналізації та зв’язку; Фастівська, Ніжинська, Вінницька та Чернігівська дистанції колії, а також Київська залізнична автобаза, призначені для виїзду чергових бригад для проведення планових чи аварійних робіт, оперативного підвезення вантажів, вузлів, агрегатів та запасних частин, проведення робіт з поточного утримання інфраструктури, будівель та споруд, тощо


Керівництво регіональної філії подбало, аби ці автомобілі були вкомплектовані необхідним для фахівців, які його використовуватимуть, обладнанням та матеріалами. Наприклад, авто колійників забезпечили моторними рейкорізним та рейкосвердлильним верстатами, газорізальним агрегатом, колійними домкратами, комплектами колійного інструменту, накладок, стикових болтів і рейкових вкладишів, а також електростанцією для підключення електроінструментів та освітлювальних приладів.

Усі Toyota Hilux оснащені системами супутникової GPS-навігації, які дозволяють відстежити місце знаходження кожного автомобіля, його маршрут, швидкість та інші параметри. Дані можна ввести не тільки на монітор комп’ютера, але й на мобільний телефон.Окрім Toyota Hilux, структурні підрозділи залізниці отримали нові трактори МТЗ-82 (Київська, Коростенська, Старокостянтинівська, Бахмацька дистанції колії, Жмеринська дистанція захисних лісонасаджень) та вантажівку МАЗ «Простір» (Київська залізнична автобаза).

За словами Романа Веприцького, це черговий крок до технічного переоснащення лінії. «Наша ініціатива, наш пілотний проект підтримано керівництвом ПАТ «Укрзалізниця», - підкреслив Роман Веприцький. – До кінця поточного року ми отримаємо ще десяток тракторів із причепом, три Toyota Hilux, малі трактори та іншу техніку, а в наступному році, вивчивши потребу лінійних підрозділів, продовжимо новопридбання».

Очільник залізниці висловив сподівання, що лінійні підрозділи, які отримали чи невдовзі отримають нову техніку, використовуватимуть її максимально ефективно та по-господарському.

«Сподіваюсь також, що успішний досвід Південно-Західної залізниці стане в пригоді колегам на решті українських залізниць», - зазначив Роман Веприцький.Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05