РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРегіональна філія «Південно-Західна залізниця» оздоровила під час літніх канікул понад 3000 дітей залізничників

» гаряча новина  всі новини
3 вересня 2018

Під час літніх канікул регіональна філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» та Дорожній комітет профспілки створили належні умови для змістовного відпочинку та оздоровлення дітей залізничників.

Для дітей працівників філії працювали два літні табори на території Жмеринської та Конопської дирекцій залізничних перевезень, де за три зміни в таборі «Дубки» оздоровилося майже 700 дітей, а в «Зорьці» - 800. Окрім цього, дітвора мали змогу гарно відпочити, цікаво з користю для себе провести канікули в дитячих таборах на Прикарпатті та на побережжі Азовського та Чорного морів. Загалом відновили свої сили 3100 дітей залізничників.
Вихователі таборів протягом літніх місяців влаштовували дітям різноманітні цікаві заходи, зокрема, тематичні вечори, конкурси, концерти, розваги, вікторини тощо. Та найбільше товариствам таборів сподобались тематичні квести, присвячені залізничним професіями, які організовували разом керівники таборів і служба кадрів та соціальної політики регіональної філії.

— Для залізничників є пріоритетним завданням, – сказав в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ, — турбота та відпочинок дітей, батьки яких працюють на залізниці. Щорічно діти відпочивають у наших таборах, що розташовані на території столичної магістралі. Окрім цього, профспілки філії закуповують путівки в інших місцях. Тож відпочинок дітей є важливим для нас. Бо висока продуктивність праці в підрозділах залізниці залежить від того, як ми будемо турбуватися про наших працівників.Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05