РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання



На Київській дирекції залізничних перевезень пройшли технічні навчання у новому форматі

» гаряча новина  всі новини
30 серпня 2018

Питання руху поїздів і маневрової роботи на станціях, безпека руху, підвищення професійних навиків залізничників, а також надання практичної допомоги молодим колегам, які нещодавно прийшли на роботу до регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», обговорили сьогодні на технічних навчаннях начальники станцій Київської дирекції залізничних перевезень.

— Такі навчання не лише сприяють обговоренню наболілих питань серед керівників станцій, а й дають відповідь, як покращити роботу по всій Київській дирекції, – сказав, відкриваючи семінар, начальник відділу перевезень Київської дирекції Владислав ЯНОВСЬКИЙ.

Раніше такі семінари проводились у вагоні-тренажері або на станціях. А сьогодні є можливість навчатися в актовій залі дирекції завдяки мультимедійному проектору. Це дозволяє зробити навчання більш цікавими, продуманими, мобільними, ці зустрічі обов’язково допоможуть як в організації роботи залізничників, так і в удосконаленні перевізного процесу.

«Південно-Західна залізниця впроваджує у своїх підрозділах технічні навчання за допомогою мультимедійного проектора. Окрім цього традиційними для нас стали наради у режимі відео-конференцій. Адже ми живемо у світі інформаційних технологій. І було б нелогічно не використати таку можливість, яка дає змогу кожному підрозділу, кожній маленькій станція бути задіяним до роботи, до тих змін, які проходять. Процес змін на залізниці дуже тривалий, а зважаючи на складну ситуацію у залізничній галузі, нам важливо, щоб кожний залізничник оперативно отримував інформацію. Хочу підкреслити, що ми продовжимо впроваджувати нові технології на залізниці і в цьому нас підтримує в. о. голови правління «Укрзалізниця» Євген КРАВЦОВ. Це нам допомагає зрушувати з місця дуже багато корисних справ» - розповів в.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький

Інструктор виробничого навчання відокремленого підрозділу дирекції Валентина КАРПЕНКО, яка проводила заняття, звернула увагу присутніх на порядок приймання, відправлення поїздів і маневрові переміщення при забороняючих показаннях світлофорів згідно з технічно розпорядчих актів станцій. Було проаналізовано всі транспортні події, аварії, які сталися за останній рік по підрозділам. Валентина Карпенко, також підкреслила, що стрижнем підрозділу є людські ресурси, зокрема їхні професійні якості. Технологічний процес на станції залежить від того, хто і як виконує свої обов’язки, яке ставлення до праці, до свого підрозділу складається у його працівників.

Наступного місяця черговий семінар-навчання пройде на ст. Київ-Пасажирський.





Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05