РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняНа Південно-Західній залізниці триває конструктивний діалог між адміністрацією та профспілками

» гаряча новина  всі новини
14 червня 2018

Керівництво регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» поглиблює партнерський діалог з профспілками з актуальних виробничих, кадрових та соціальних питань з метою комплексного та послідовного оновлення залізниці.

Дванадцятого червня планова зустріч із профспілковим активом відбулася на Київській дирекції залізничних перевезень.

Участь у заході взяли в.о. директора регіональної філії Роман Веприцький, голова Дорпрофсожу Орест Логошняк, керівники причетних служб, представники місцевих первинних профспілкових організацій, а також директор Департаменту оплати праці та мотивації персоналу ПАТ «Укрзалізниця» Ольга Скарлат.
На порядку денному кількагодинної зустрічі було визначення кола питань, які потребують доопрацювання в процесі запровадження нової системи оплати праці; хід та проблемні питання однієї з фундаментальних програм реформування залізниці – програми оновлення системи закупівель та матеріально-технічного забезпечення; а також недопущення викривлення чи підміни суті реформ, що проводяться.

Насамперед, керівники галузевої й дорожньої структур нормування й оплати праці розповіли про результати запровадження нової системи мотивації персоналу, відповіли на численні запитання представників трудових колективів. Сторони зійшлися на тому, що окремі моменти нововведеної системи потребують практичного доопрацювання, зокрема, необхідно переглянути заробітну плату ряду низькооплачуваних залізничних професій (слюсарям, стрільцям ВОХОР, диспетчерському та технічному персоналу), усунути дисбаланс між рівнем заробітної плати окремих виробничих ланок, вирішити питання мотивації праці фахівців без стажу роботи, тощо.

В.о. директора регіональної філії Роман Веприцький підкреслив, що теперішній менеджмент ПАТ «Укрзалізниця» на чолі з в.о. голови правління Євгеном Кравцовим за короткий час забезпечив стрімке зростання заробітної плати залізничників, яка наразі перевищує середні показники оплати праці по Україні. Окрім цього, є особисте доручення очільника галузі продовжити цю роботу, зокрема сформувати єдині критерії встановлення заробітної плати, усунути можливі диспропорції, вишукати додаткові резерви, тощо.

Директор Департаменту оплати праці та мотивації персоналу ПАТ «Укрзалізниця» Ольга Скарлат також зазначила, що процес запровадження нової системи оплати праці триває: менеджмент компанії постійно приймає та впроваджує в дію відповідні пропозиції від регіональних структур, які бачать місцеву ситуацію детальніше, а також наразі готує якісно нову систему преміювання працівників.

Роман Веприцький також розповів про перебіг реформування дорожньої служби матеріально-технічного забезпечення, наголосив на тих основних вимогах, які на цей час пред’являються до тендерно-закупівельної роботи, - оперативність, розуміння реальних потреб структурних підрозділів, плановість та прозорість.

«Зміни даються нелегко, - зазначив Роман Веприцький, - адже ми одночасно руйнуємо стару, неефективну та корумповану, систему закупівель, вибудовуємо нову і працюємо над тим, щоб «колесо крутилося». Однак тим цінніші наші успіхи, а саме: прискорення тендерних процедур, значна економія коштів, кадрове оновлення, придбання справді потрібних матеріалів та запчастин, яких структурні підрозділи роками не бачили».

Роман Веприцький також звернув увагу присутніх на те, що непоодинокими є випадки, коли на місцях під оптимізацією діяльності розуміють скорочення персоналу, поспішні структурні зміни, які не тільки викривляють справжню суть реформ, але й завдають реальної шкоди виробничій діяльності, зокрема сприяють втраті кваліфікованих кадрів. Такі спроби жорстко припинятимуться, а формалісти-керівники нестимуть відповідальність за свої дії, - зазначив Роман Веприцький.

Підсумовуючи зустріч з профспілковим активом Київської дирекції залізничних перевезень, Роман Веприцький закликав керівників усіх рівнів не імітувати бурхливу, але даремну діяльність, а уважно ставитися до конкретних проблем конкретних людей. А профактив і трудові колективи структурних підрозділів – стати однодумцями й активними помічниками у процесі поступових змін, розпочатих у залізничній галузі та регіональній філії.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05