РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняСортувальні станції Південно-Західної залізниці планомірно й комплексно розвиваються

» гаряча новина  всі новини
30 травня 2018

Програма покращення експлуатаційної роботи сортувальних станцій Південно-Західної залізниці на 2018 рік, започаткована керівництвом регіональної філії, вже дає помітні результати – планомірний та комплексний розвиток основних залізничних вузлів, зокрема поліпшення показників експлуатаційної роботи сортувальних станцій та умов праці персоналу.

Так, на Конотопському залізничному вузлі за цей час капітально відремонтовано дві колії в сортувальному парку, розпочато роботи з огородження колій та платформ, облаштування централізованого пункту опробування гальм, забезпечено роботу тягового агрегату. Низку станційних приміщень облаштовано сучасним світлодіоним освітленням, окремі – вмебльовано новими меблями. Для прискорення просування через вузол транзитного вагонопотоку вирішено питання про обслуговування локомотивними бригадами Конотопського локомотивного депо подовжених плечей Конотоп – Козятин та Конотоп – Коростень.
На Жмеринському залізничному вузлі проведено капітальний ремонт стрілочного переводу в підгірковій горловині, усунено дефекти одного з гіркових уповільнювачів, облаштоване якісне сучасне освітлення в сортувальному парку. Розпочаті роботи із зарежимлення території станції, а також ремонтні роботи в окремих виробничих та санітарно-побутових приміщеннях, повністю впорядковано прилеглу територію. Для оптимізації перевізного процесу плечі обороту локомотивних бригад та локомотивів депо Подільськ подовжено від Жмеринки до станцій Козятин та Гречани. Штат станції поповнився складальниками поїздів та сигналістом.
Значні зміни відбулися і в роботі Дарницького залізничного вузла. Зокрема, було подовжено плечі обороту локомотивів депо Гребінка та Брянськ і локомотивних бригад з депо Конотоп і Гребінка від Дарниці до Козятина і Коростеня. На вузлі, у визначених санітарно-побутових приміщеннях, ведуться роботи по встановленню нових метало пластикових вікон, сантехніки, приладів освітлення, побутової техніки. На самій станції оновлено мережу гучномовців, які сповіщають громадян про пересування рухомого складу.


На Козятинському залізничному вузлі за цей час проведено низку заходів до облаштування додаткового освітлення сортувального парку тавідновлення освітлювальної вежі. Розпочато ремонтні роботина колійній мережі станції та наведення ладу в санітарно-побутових приміщеннях. Було частково заповнено вакансії робітничих професій, украй потрібних для стабільної роботи станції.


Коростенський залізничний вузол розпочав ремонтні роботи станційного технологічного центру, запланованих виробничих та побутових приміщень. Було оновлено кілька службових проходів (переходів), усунуто зауваження до роботи гучномовного зв’язку, на території станції та прилеглій до неї виконано кронування дерев.
На усіх залізничних вузлах повністю оновлено інформаційні покажчики, попереджувальну наочність, вставлено державні прапори, розпочато роботи із встановлення систем відеонагляду.

«Ми маємо комплексний план дій щодо поліпшення експлуатаційної роботи сортувальних станцій і неухильно дотримуємося його, - говорить в.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький – Виділяється необхідне фінансування, є жорсткий контроль за ходом виконання взятих зобов’язань. Позитивні зрушення очевидні. А кінцевим результатом повинно стати підвищення на 15-20% показників експлуатаційної роботи вузлових сортувальних станцій, поліпшення умов праці залізничників та безпеки цих об’єктів, зрештою економічне зростання всієї регіональної філії».


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05