РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРоман Веприцький: «Не терпітиму безгосподарності та неповаги до людей»

» гаряча новина  всі новини
22 березня 2018

В.о.директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький здійснив раптову перевірку одного з основних локомотивного депо регіональної філії - Жмеринського.

Керівник залізниці був обурений результатами інспекційного огляду низки цехів та виробничих дільниць.
Так, у оглядових канавах ремонтних цехів відсутнє освітлення, проходи виробничих та складських приміщень захаращені, повсюди брудно, очевидні порушення пожежної безпеки, а на довершення – стоїть ще й стійкий туалетний запах.

Різку критику Романа Веприцького викликала незабезпеченість працівників спецодягом та молоком, яке належить за роботу в шкідливих умовах; запущений виробничий побут, зокрема антисанітарія у місцях приймання їжі; а найбільше - пасивна позиція місцевої профспілкової організації, що не б’є на сполох через невиконання зобов’язань перед трудовим колективом. Виникли також питання до інспекторів з охорони праці, чиїм обов’язком є нагляд за створенням належних умов праці та безпекою на робочих місцях, а також до керівництва Жмеринської дирекції залізничних перевезень – через слабкий контроль роботи підрозділу.

Керівник залізниці мав зауваження і до організації роботи складського господарства депо: на складі відсутні покажчики, що, де та у якій кількості тут зберігається,проходи захаращені, а комірниця недостатньо володіє ситуацією щодо дефіциту запчастин та матеріалів.
«Побачене свідчить насамперед про повну байдужість керівництва депо до людей, які тут працюють, - зазначив Роман Веприцький. – Це також покажчик виконавської дисципліни, вміння тримати свої обіцянки та зобов’язання. Безгосподарності, формалізму та неповаги до трудівників я не терпітиму. Тим більше, що регіональна філія розробила спеціальні програми поліпшення санітарно-побутових умов залізничників,матеріально-технічного забезпечення структурних підрозділів, наведення порядку на місцях і виділяє необхідні для цього кошти».

За результатами проведеної раптової перевірки, за словами Романа Веприцького, до керівників депо буде вжито жорсткі дисциплінарні заходи. «Я вимагаю навести у депо лад і особисто проконтролюю виконання цієї вимоги», - підсумував очільник залізниці.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05