РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Архів газети «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРоман Веприцький проінспектував роботу моторвагонного депо Фастів-1

» гаряча новина  всі новини
20 березня 2018

Особисто контролюючи реалізацію дорожньої програми розвитку господарства приміських пасажирських перевезень, в.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький відвідав моторвагонне депо Фастів-1, побував в основних виробничих цехах, де виконують ремонти та технічне обслуговування електропоїздів, поспілкувався з керівниками середньої ланки та рядовими працівниками депо.

Пильна увага була прикута до найменшого виробничого процесу. Так, у ремонтних цехах Роман Веприцький акцентував увагу на питаннях якісного оновлення моторвагонного рухомого складу, «щоб електропоїзди виходили за ворота депо в ідеальному стані»; на можливостях збільшення обсягів ремонту та його пришвидшенні. Ішлося також про оновлення застарілого верстатного обладнання та інструменту, планову та ритмічну роботу із накопичення запасів необхідних запчастин та матеріалів, створення належних умов праці для трудівників.

У малярному цеху Романа Веприцького цікавило, яким інструментом тут працюють, які фарби та засоби захисту використовують. Після спілкування з робітниками дорожня служба матеріально-технічного постачання отримала завдання вже найближчим часом забезпечити цех сучасним фарбувальним обладнанням, швидковисихаючими фарбами, надійними засобами захисту органів дихання, а в подальшій роботі ретельніше виконувати замовлення структурних підрозділів, які ті формують на підставі практичного досвіду.
«Ми спільними зусиллями повинні пришвидшити вихід електропоїздів на лінію. Це дозволить регіональній філії виконувати взяте на себе зобов’язання – відійти від шестивагонних приміських складів там, де пасажиропотік потребує довших составів, а також комплексно змінити ситуацію в дорожньому секторі приміських перевезень», - зазначив Роман Веприцький.

За словами керівника регіональної філії, це також відповідає тому курсу, на який залізничників націлює керівництво ПАТ «Укрзалізниця» та особисто в.о. голови правління Євген Кравцов, – інтенсифікувати модернізацію та ремонти рухомого складу, насамперед пасажирського, підвищити якість послуг, що надаються пасажирам.

Нагадаємо, що з 27 лютого на маршруті Фастів – Київ після виходу з ремонту, проведеного у депо Фастів-1, курсує прискорений приміський поїзд № 6072. Його призначено на нитку поїзда № 802. Приміський поїзд відправляється з Фастова о 06:07 і через одну годину десять хвилин прибуває до столиці.

Для задоволення пасажирського попиту на перевезення у приміському сполученні Південно-Західна залізниця також з 27 лютого відновила курсування приміського поїзда № 6025 сполученням Київ – Фастів.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111