РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРоман Веприцький: «Наші першочергові завдання – системне наведення порядку та пильна увага до потреб кожного залізничника»

» гаряча новина  всі новини
27 лютого 2018

В.о.директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький провів чергову апаратну відеонараду.

Насамперед, очільник залізниці заслухав тижневі звіти про роботу кожної з п’яти дирекцій залізничних перевезень, ті проблемні питання, що виникли у процесі діяльності, та шляхи їх вирішення.

Згідно із започаткованим нещодавно порядком слово для доповіді отримав представник апарату з безпеки руху поїздів та автотранспорту регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Департаменту безпеки руху ПАТ «Укрзалізниця». Як зазначив, перший заступник головного ревізора Олексій Степаненко, вкрай актуальним є оперативне реагування на зауваження машиністів, які ті заносять до відповідного АРМу; підвищення якості комісійних та поточних оглядів стану інфраструктури та рухомого складу; викорінення найменших проявів формалізму в підходах до питань безпеки руху.

Ще одним важливим питанням, яке порушувалося на апаратній нараді, було питання матеріально-технічного забезпечення виробничої діяльності залізниці та її лінійних структур. Як зазначив начальник дорожньої служби матеріально-технічного забезпечення, служби та структурні підрозділи на місцях поверхово підійшли до формування переліку матеріалів та запчастин, які необхідно перерозподілити і передбачити у планах закупівель на 2018 рік для максимально повного забезпечення діяльності усіх виробничої ланок регіональної філії. За його словами на часі – відхід від формального планування, робота за попередніми заявками, тісна взаємодія служб зі своїми лінійними структурами, аби уникати перетримки матеріалів та запчастин, незатребуваних запасів на складах, збереження цілісності незнижуваних запасів.

Підсумовуючи нараду, в.о. директора регіональної філії Роман Веприцький зазначив: «Ми обіцяли людям на лінії, що намагатимемося стовідсотково забезпечити їхню працю та виробничий побут. Тому наші першочергові завдання – системне наведення порядку, насамперед, у роботі вертикалі постачання, а також пильна увага до потреб кожного трудівника: чи є у нього спецодяг, рукавиці, яким інструментом він працює, в яких умовах. Такий підхід цілком виправданий, адже ми спільно будуємо нову компанію. І він повністю відповідає стратегії реформування ПАТ «Укрзалізниця», тим пріоритетам, які ставить перед нами в.о.голови правління Євген Кравцов».

У ході апаратної наради Роман Веприцький також зупинився на питаннях планування спільної діяльності залізниці та регіонального відділення філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд», на впорядкуванні території структурних підрозділів та зони відведення залізниці, на створенні належних умов для залізничників, які наразі задіяні чи будуть задіяні в ліквідації наслідків зимової негоди.

«Вирішуючи будь-яке питання, насамперед будьте уважними до людей!» - ще раз закликав Роман Веприцький керівний склад дирекцій та структурних підрозділів.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05