РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняКозятинський залізничний вузол розвивається

» гаряча новина  всі новини
22 лютого 2018
У рамках дорожніх програм з покращення експлуатаційної роботи сортувальних станцій Південно-Західної залізниці та покращення умов праці працівників регіональної філії вперше за останні роки розпочато розвиток підприємств Козятинського залізничного вузла.
Так, пункт комерційного огляду станції Козятин-1 був повністю забезпечений матеріалами для усунення комерційних несправностей. В пункті комерційного огляду товарної системи встановлено бойлер, який дозволить персоналу користуватися гарячою водою. Проведено роботу щодо заповнення кадрових вакансій для станційних підрозділів, а також з раціонального використання будівель та споруд на території станції.
Козятинське вагоноремонтне депо забезпечене квартальним запасом матеріалів для проведення ремонтних робіт та 40-відсотковим обсягом квартальної потреби у запчастинах. На пункті технічного обслуговування ст. Козятин-2 виконано ремонт душової та приміщень обігріву. Для потреб вагонного депо виділено чотири радіостанції, на будівлях та приміщеннях поновлено інформаційні покажчики, а на адміністративному корпусі вивішено Державний прапор.
Для ремонту пристроїв електричної централізації та переїздів на Козятинській дистанції сигналізації та зв’язку надійшло понад 21,6 тис. м кабелю.

Козятинська дистанція колії отримала два комплекти нових дерев’яних брусів для стрілочних переводів, які буде вкладено найближчим часом. А проведені колійниками роботи вже дозволили відмінити попередження на стрілочному переводі № 194.
Козятинська колійна машинна станція отримала матеріали та запчастини для проведення капітального ремонту колій західного парку станції Козятин-1. Роботи розпочнуться за сприятливої погоди.
Силами ЕЧ-2 поліпшено освітлення на залізничному переїзду 1011-й кілометр, де встановлено енергозберігаючі освітлювальні прилади.
У Козятинському локомотивному депо виконано ремонт виробничої їдальні. Її забезпечено необхідною для роботи технікою та інвентарем (новим холодильником, вагами, посудом).
Також, у локомотивному депо з метою проведення якісного та своєчасного технічного обслуговування електровозам серії заплановано будівництво цеху з виконанням у 2018 році проектних робіт.
Ремонтні роботи також проведено у приміщеннях Козятинської дирекції залізничних перевезень. Тут на металопластикові замінено близько двох десятків дерев’яних вікон, оновлено низку дверей, радіаторів, світильників, облицювальні матеріали на сходових клітинах, підлогу в окремих приміщеннях. Виконано також ремонтні роботи та роботи з оновлення електричної та опалювальної мережі, придбано нові меблі.
За словами в.о. директора регіональної філії Романа Веприцького, «Побудова європейської компанії, на що націлює нас керівництво ПАТ «Укрзалізниця» та особисто в.о. голови правління Євген Кравцов, тісно пов’язане з високим рівнем організації виробництва та створенням належних умов праці, над чим, власне, ми і працюємо. І роботу цю буде продовжено».Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05