РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРоман Веприцький: Профілактика повинна стати ефективним засобом підвищення безпеки руху

» гаряча новина  всі новини
19 лютого 2018

19 лютого в.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький провів у режимі відеоконференції апаратну нараду, на якій керівники дирекцій залізничних перевезень та лінійних структурних підрозділів уперше особисто долучилися до тижневого звіту апарату безпеки руху та автотранспорту.

Доповідачем з цього питання був заступник головного ревізора з безпеки руху поїздів та автотранспорту регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Департаменту безпеки руху ПАТ «Укрзалізниця» Андрій Веснін.

У своїй доповіді Андрій Веснін зупинився на таких питаннях як розробка на регіональній філії Наказу по постам безпеки; по результатах перевірки об’єктів господарства електропостачання на станції Житомир та результатів об’їзду Директора департаменту з безпеки руху ПАТ «Укрзалізниця» ділянки Київ - Конотоп; можливих негативних наслідків через нестачу запчастин і матеріалів у вагонних депо та підрозділах колійного господарства; недоліках інформаційної взаємодії у разі виникнення транспортних подій, тощо.

Доповідач зазначив, що за 18 днів лютого кількість інцидентів у порівнянні з таким же періодом попереднього місяця зменшилася у два рази – з 13 до 6 випадків.

В.о. директора регіональної філії Роман Веприцький схвально оцінив перші результати системної роботи, яку розпочато на залізниці з метою гарантування безпеки руху та всіх його учасників – як на виробництві, так і у невиробничій сфері.

«Працюємо на подальший результат, - наголосив Роман Веприцький. – І профілактика тут незамінна. Краще вчитися на чужих помилках, принаймні не повторювати власних. Південно-Західна залізниця повинна стати синонімом безпечної діяльності».

Окрім цього, керівник регіональної філії поінформував учасників апаратної наради про виконання попередніх своїх доручень, зокрема, визначення проблематики кожної залізничної станції та шляхів вирішення цих питань. Роман Веприцький повідомив також про напрацювання алгоритму дій на виконання доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо будівництва лінії швидкого залізничного сполучення з аеропортом «Бориспіль»; найближчі плани – об’їзд локомотивних депо та пряму комунікацію з локомотивними бригадами, покликану спільними зусиллями виробити шляхи оптимізації перевізної роботи; а також наміри забезпечити персонал Південно-Західної залізниці якісним форменим та спецвзуттям.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05