РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Архів газети «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРоман Веприцький: працюємо на спільний результат

» гаряча новина  всі новини
13 лютого 2018

12 лютого в.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький провів у режимі відеоконференції чергову апаратну нараду.

Керівник залізниці заслухав тижневі звіти дирекцій залізничних перевезень щодо експлуатаційної роботи та її матеріально-технічного забезпечення, з безпеки руху та виробничого травматизму, а також роблемні питання, вирішення яких потребує допомоги головного офісу.

Роман Веприцький зупинився на недостатній виконавській дисципліні, зокрема, несвоєчасному наданні запитуваної фотоінформації щодо технічного стану станцій, переліку санітарно-побутових приміщень, які потребують оновлення у структурних підрозділах, тощо. «Я ставлю завдання і хочу бачити результат, - зазначив він, - інакше ми стоятимемо на місці, а не рухатимемось уперед».

Аналізуючи кадрову політику регіональної філії, Роман Веприцький відзначив, що завдяки вжитим заходам останнім часом намітилася позитивна динаміка у співвідношенні звільнення-прийом у структурні підрозділи залізниці, наголосив на необхідності встановити на території усіх дирекцій банерів з оголошеннями про прийом на гостродефіцитні залізничні професії. Керівник регіональної філії також поставив завдання розпочати системну роботу з приведення штатної чисельності працівників залізниці у відповідність до обсягів виконуваної роботи, зазначивши, що почнеться ця робота з головного офісу.

Позитивні тенденції, за словами Романа Веприцького, спостерігаються і в питаннях забезпечення безпеки руху – є жорсткий контроль з боку ревізорського апарату та відповідна реакція на місцях. «Необхідно посилити цю взаємодію, - наголосив керівник залізниці, - щоб зменшити кількість порушень та зауважень з боку апарату безпеки руху і, як наслідок, самих транспортних інцидентів». Було поставлене завдання у відео режимі долучити дирекції та структурні підрозділи залізниці до щотижневого звіту про роботу апарату безпеки руху, щоб досягти випереджального профілактичного результату.

На апаратній нараді також порушувалися питання взаємодії з Одеською та Львівською регіональними філіями щодо спільної експлуатації локомотивів та роботи локомотивних бригад; оптимізації діяльності моторвагонного депо Фастів-1 з проведення ТР-3 рухомому складу; перспектив розвитку депо Сновськ та Ворожба.

Так, за словами Романа Веприцького, є плани створити у оборотному депо Ворожба цех пофарбування локомотивів, а в депо Сновськ – бази для виготовлення запчастин та відновлення раритетної залізничної техніки, а також відкриття до Дня залізничника першого «Музею залізничної техніки» на базі діючого депо «Сновськ» який був побудований 1873р.

«Наразі готуємо відповідні дорожні програми, - підсумував Роман Веприцький, - і почнемо працювати на той результат, який ми поставили перед собою і який очікує від нас правління ПАТ «Укрзалізниця» та особисто в.о. голови Євген Кравцов. Цей результат буде позитивним, якщо кожен з нас на своєму робочому місці зробить все необхідне для цього».
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111