РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Архів газети «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняНа Київську дитячу залізницю завітали юні колеги з Дніпра

» гаряча новина  всі новини
13 вересня 2017

Залитий осіннім сонцем Сирецький парк гомонить дитячим сміхом. Цієї суботи двері Малої Південно-Західної залізниці радо відкрились ще для 20-х учнів з Дитячої Дніпропетровської магістралі.
Начальник Київської дитячої залізниці (КДЗ) Дмитро ФОРСЮК, майстри виробничого навчання Анатолій ГАННОШИН, Олег ДІДЕНКО,інші працівники та учні провели для «колег» з найстаршої на теренах України і другої у пост-радянському просторі дитячої залізниці цікаву екскурсію, показали учбові класи, розповіли про особливості рухомого складу. На завершення — смачне чаювання, подорож Сирецьким парком та фото на згадку. Далі на гостей чекала Києво-Печерська Лавра, відвідини Музею історії залізничного транспорту, що розташовані на території ст. Київ-Пасажирський.


На майданчиках музею, після цікавої екскурсії яку провів начальник відділу історичної спадщини ПАТ «Укрзалізниця» Владислав Плахотнюк, дітлахи навипередки робили селфі на фоні ретротехніки. «День видався чудовим!», в один голос запевняли нас юні залізничники.
«Обмін досвідом, — як зазначили у розмові інструктори виробничого навчання Дніпропетровської дитячої залізниці (ДДЗ) Оксана КАЧКУНДЕР та Олександр БОЙКО, — з однолітками під час таких подорожей збагачує не лише знаннями, а й додає позитиву та гарного настрою на майбутній навчальний рік».

Залізниця — це не лише улюблена іграшка багатьох у дитячому віці, що розвиває мислення, увагу, фантазію. Дитяча залізниця зі справжнім рухомим складом це — більше ніж традиція, це виховання і навчання. А ще це — дитинство, наповнене змістом!

13 вересня 2017 
Шановний клієнте!

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111