РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Архів газети «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняМала Південно-Західна відкрила новий сезон – з 1 травня відвідувачі можуть проїхатися Сирецьким парком на дитячому поїзді

» гаряча новина  всі новини
28 квітня 2017

Сьогодні відбулося відкриття 63-го сезону поїзної роботи Київської дитячої залізниці. В урочистостях узяли участь член правління ПАТ «Укрзалізниця» Марчек Желько, директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Григорій Бевз та голова Дорпрофсожу Орест Логошняк.
Член правління ПАТ «Укрзалізниця» Марчек Желько привітав присутніх з відкриттям сезону: «З точки зору нашого управління та розвитку кадрів тут наші майбутні співробітники – люди, які будуть допомагати нам реформувати залізницю. Бажаю вам успіхів! Сьогодні вперше в цьому році запускаємо поїзд, вітаю всіх!»
До святкових привітань долучився і директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Григорій Бевз: «Вітаю всіх зі святом! Це дуже велика подія, і я радий, що професія залізничник має популяризацію серед молоді. Ми сподіваємось, що інтерес саме до цієї професії буде рости і молодь буде зацікавлена в тому, щоб працювати на залізниці».
Традиційно член правління Марчек Желько та директор філії Григорій Бевз вручили 5 успішним юним залізничникам дипломи у номінаціях: «Кращий знавець загального курсу залізниць», «Кращому знавцю руху поїздів», «Кращому знавцю локомотивного господарства», «Кращому знавцю вагонного господарства» та «Кращому знавцю колійного господарства».

Ще 7 вихованців Малої Південно-Західної отримали посвідчення машиністів і стільки ж дітлахів – посвідчення помічників машиністів.

Від Столичної магістралі дитячій Південно-Західній залізниці вручено цінний подарунок – телевізор, на знак вдячності юні залізничники привітали керівництво святковим концертом.

З 1 травня 2017 року Київська дитяча залізниця відкрита для відвідувачів. Як завжди, по Сирецькому парку між двома станціями «Вишенька» та «Яблунька» курсуватиме дитячий поїзд, подорож яким – приємна розвага для малечі і дорослих, а обслуговують у ньому пасажирів – юні залізничники під наглядом своїх інструкторів.

Квиток на поїзд Київської дитячої залізниці для дорослих коштує 24 грн., для дітей – 18 грн. Для дітей до 6 років проїзд безкоштовний.

Поїзд по Малій Південно-Західній курсуватиме з 10:30 до 15:30: до 4 червня – по неділях та святкових днях; з 10 червня до 27 серпня – по суботах, неділях, святкових днях. Подорож залізничним кільцем по Сирецькому парку триває 20 хвилин.

Загалом цьогоріч при 14 школах Києва та безпосередньо на базі дитячої залізниці проходять навчання 439 учнів у 27 гуртках. Теоретичні знання дітлахи здобувають з жовтня по квітень, а з травня по серпень – закріплюють їх на практиці на дитячій залізниці.
Довідка


Київська дитяча залізниця була відкрита 2 серпня 1953 року начальником Південно-Західної залізниці П.Ф. Кривоносом. З того часу понад 30 тисяч юних залізничників пройшли навчання по робітничих професіях залізничного транспорту – машиніст тепловоза, помічник машиніста тепловоза, черговий по залізничній станції, диспетчер руху поїздів, квитковий касир, провідник пасажирського вагона, оглядач вагона, монтер колії.


Довжина колії, замкнутої в кільце, Київської дитячої залізниці становить близько 2,5 км. Крім того, залізниця має 100-метровий віадук та 7 стрілочних переводів.


Рухомий склад Малої Південно-Західної налічує 2 тепловози серії ТУ- 7, паровоз Гр- 336 та 6 пасажирських вагонів.


Південно-Західна залізниця обладнала навчальні кабінети, навчальний полігон, спортивний майданчик, зону відпочинку для вихованців Київської дитячої залізниці. Діти забезпечуються форменим одягом.


Наразі дитячою залізницею опікуються 13 співробітників.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111